HAND & FOOT CARE SET

Price : $103.70
Vat included : $103.70
dermatolojik test %100 dogal tum ciltler

"Kuruyan ellerinizin yumuşacık olması, mis gibi lavanta ve portakal kokması için kayısı çekirdeği yağı ile zenginleştirilmiş el peelingimiz ile tırnaklarınızın bakımlı uzaması için çay ağacı ve defne yağı içeren tırnak ve tırnak eti bakım yağımız birarada."

Smoooth Paws
Tüm Ciltler İçin
El & AYAK BAKIM SETİ

Besleyici ve Güçlendirici Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı :Zayıf ve kolay kırılan tırnakları güçlendirir. Fırçası ile kolay uygulama sağlar. Defne yağı ile çay ağacı yağı sayesinde tırnaklara bakım yapar, güçlü ve parlak olmasını sağlar.

 

Arındırıcı ve Canlandırıcı Doğal El Peelingi:Ellerinizin yumuşacık ve pürüzsüz olması için bitkisel yağlar ve rafine olmamış deniz tuzu ile hazırlanmıştır. Lavanta kokusu ile rahatlatır ve portakal kokusu ile canlılık verir. Ahşap kaşığı ile kullanımı kolaydır. Ellerinizin ölü derilerden arınıp bakımlı, yumuşaklık ve hoş kokulu olması için idealdir.

 

Arındırıcı ve Canlandırı Doğal Ayak Peelingi:Ayaklarınızın, özellikle çatlamış topuklarınızın yumuşacık ve pürüzsüz olması için bitkisel yağlar ve rafine olmamış deniz tuzu ile hazırlanmıştır. Defne yağı ve çay ağacı karışımı ile ayak bakımınız için idealdir. Ahşap kaşığı ile kullanımı kolaydır. Ayaklarınızın ölü derilerden arınıp bakımlı, yumuşak ve hoş kokulu olmasını sağlar; kötü koku oluşumunu önler.

Similar Items