Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 100 ml
Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 100 ml
Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 100 ml

Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 100 ml

4,33
Fiyat : 275,31 TL
KDV Dahil : 275,31 TL
dermatolojik test %100 dogal tum ciltler 100ml sise
SUNSHINE EVERYDAY
%100 Doğal
Tüm Ciltler - 100 ml e 3.4 fl. oz.
100% Natural
All Skin - 100 ml e 3.4 fl. oz.

%100 Doğal Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 

Faydaları:

Cildinizi nemlendirir ve besler, cildin kurumasını önler. Özellikle Pasifik Adaları’nda yaşam ağacı olarak kabul edilen Hindistan cevizi yağı ve Afrika’da yüz yıllardır cilt bakımı için kullanılan Kakao yağı başta olmak üzere 5 farklı doğal yağdan oluşan içeriği ile cildin yumuşamasına, yenilenmesine ve nemli kalmasına yardımcı olur. Güneş koruyucu değil, bronzlaştırıcı bir üründür. Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Aktif Bileşenler: 

Hindistan cevizi yağı, ceviz yağı, havuç yağı, kakao yağı, avokado yağı.

İçindekiler: 

Sesamum indicum Seed Oil, Daucus carota sativa Root Extract, Theobroma cacao Seed Butter, Cocos nucifera Oil, Juglans regia Seed Oil, Persea gratissima Oil,Tocopherol.

Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Nasıl Kullanılır?

Güneşe çıkmadan önce tüm vücudunuza uygulayınız. Yüzme ve kurulanma sonrası tekrarlayınız.

Uyarılar: 

Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız (temas etmesi durumunda su ile nazikçe durulayınız.)Oda sıcaklığında direk güneş ışığından uzakta saklayınız. Güneş koruyucu değildir. Günün uygun saatlerinde güneşe çıkılmalıdır. Yoğun öğle güneşinden ve uzun süre güneşlenmekten kaçınılmalıdır. Bebeklerin ve küçük çocukların doğrudan güneş ışınlarına maruz kalmamasına dikkat edilmelidir.

%100 Doğal
 
#EvdeKal
Güvenli ve
Hijyenik Kargo Box
75TL ve Üstü Siparişlerde
Kargo
Bedava!! Kargo
Ödeme Seçenekleri
Havale & Eft ya da
Kapıda Ödeme Yerli ürün