299,90 TL KDV Dahil
499,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim

Daha canlı ve ışıl ışıl bir göz çevresi!
Göz çevresindeki hassas cilde özel olarak formüle edilen serum, cilt yenileyici özelliği ile göz çevresindeki ton eşitsizliğinin oluşumuna karşı hassas bakım yapar.
Tükendi
299,90 TL KDV Dahil
499,90 TL KDV Dahil

Doğanın hassas dokunuşu!
7 değerli doğal yağ ile göz çevresi için özel formüle edildi.
Yer çekimine meydan okuyan, yaşlılık belirtilerine karşı koyan, daha sıkı, aydınlık ve neme doymuş bir göz çevresi.
1

Göz Altı ve Göz Çevresi Serumu

Yüzün ilk bakışta en dikkat çeken yeri şüphesiz ki gözlerdir. Üstelik hassas ve narin olan göz çevresi yaşlanma belirtilerinin de ilk olarak ortaya çıkmaya başladığı yerlerdir. Bu nedenle tazelenmiş, canlı ve dolgu bir görünüme sahip olmak için göz çevresi bakımına önem vermeniz gerekir. Pek çok kişi göz altı ve çevresi için nemlendirici krem kullanmakla yetinebilir. Ancak daha kompleks ve derinlemesine sonuçlar için göz çevresi serumu mutlaka bakım rutininizde bulunmalıdır. Endişeniz ister koyu halkalar, torbalar, şişlikler veya ince çizgiler ve kırışıklıklar olsun en iyi göz altı serumu ile bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Henüz bir göz altı serumu seçmediyseniz Bade Natural’ın tamamen doğal ve saf çözümleri ile bakım rutininizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

 

Göz Altı ve Çevresinde Kullanılan Serum Türleri

Göz altı ve göz çevresi bakım yağı söz konusu olduğunda çeşitli ihtiyaçlara hitap eden pek çok tür göze çarpar. İnce ve hassas yapılı göz çevresine bakım yaparken tercih edilen serumun türüne dikkat edilmelidir.

Göz çevresindeki derinin yapısına ve ihtiyacına en uygun formülü seçerek doğru bir rutin uygulamanız, göz çevresi serumundan yüksek verim elde etmenize olanak tanır.

Göz Çevresi Bakım Serumu

Yaşlanma karşıtı bakım serumları, göz çevresi için en iyi serumlar arasında önemli bir yere sahiptir. Özel olarak seçilen maddelerin kusursuz birleşiminden oluşan göz çevresi bakım serumları, içerisinde yer alan vitaminler sayesinde göz çevresine yoğun nem sağlayarak elastikiyeti artırmaya yardımcı olur.

Göz çevresini dış etkenlere karşı koruyan bakım serumu, yaş alma belirtilerini engeller. Göz çevresinde bulunan kusurların onarılmasını sağlayarak aydınlık ve canlı bir görünüm katar.

Göz Altı Aydınlatıcı Serum

En iyi göz altı serumu olarak öne çıkan göz altı aydınlatıcı serum seçenekleri, yüzünüze dinamik bir görünüm katar. Doğal içeriklerden üretilen ince yapılı aydınlatıcı serum, göz çevresinde meydana gelen kırışıklık oluşumunu önlemenin yanı sıra koyuluk ve leke gibi sorunların giderilmesine de yardımcı olur.

Göz Altı Canlandırıcı Serum

Göz altları, yüzde en hızlı renk değiştiren bölgeler arasında yer alır. Çeşitli dış etkenlere maruz kalındığında koyulaşan ve canlılığını yitiren göz altı için kullanılan canlandırıcı serum, cildin yenilenmesini destekleyerek canlı ve eşit bir görünüm oluşturur.

Leke Karşıtı Göz Serumu

İnce yapılı bir cilde sahip olan göz çevresinde en sık karşılaşılan sorunlardan biri lekedir. Lekelerin oluşumunu önlemek amacıyla özel olarak formülize edilen leke karşıtı göz serumları, ihtiyaç duyulan dönemlerde kullanılmalıdır. Leke karşıtı serum, göz çevresi temizlendikten sonra uygulanmalıdır. Düzenli olarak kullanıldığında göz çevresinde bulunan lekelerde ciddi oranda azalma meydana gelebilir.

Leke açıcı özelliğe sahip kuşburnu çekirdeği yağının kullanıldığı doğal içerikli göz serumları, parlak ve sıkı görünümlü bir göz çevresinin oluşmasına katkı sağlar. Göz çevresindeki morlukları giderirken kırışıklık oluşumunu en aza indirgemeye yardımcı olur.

 

İhtiyaca Göre Göz Altı ve Göz Çevresi Serumları

Göz çevresi serumu aslında yüz için tasarlanan serum formüllerine benzer bir mantıkla üretilen hafif yapıdaki ürünlerdir. Öte yandan, göz altı serumları bu bölgedeki cilt sorunları ile mücadele etmek üzere hafif ve daha hedefli şekilde özel olarak geliştirilir. Tamamen doğal bileşenlerden oluşan göz çevresine özel formüller tek başına veya diğer bakım ürünleri ile kompleks bir şekilde uygulanabilir. Elbette her bakım ürününde olduğu gibi göz altı serumu seçerken cilt tipini ve endişeleri değerlendirmek gerekir. İşte farklı cilt endişelerine göre tercih etmeniz gereken en iyi göz çevresi serumu çeşitleri!

 

Göz Çevresi Kırışıklık Serumu

Kırışıklığın ilk oluştuğu bölgelerden biri olan göz çevresi için değerli ve doğal bileşenlerle yüklü bir serum seçmek son derece önemlidir. Kırışıklığa özel geliştirilen serumlar doğadan gelen antioksidan, vitamin ve mineral yüklü bileşenlerle besler, nemlendirir ve daha genç bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Göz çevresi kırışıklık serumu formüllerinde genellikle lavanta, kayısı çekirdeği, avokado ve gül yağı gibi içerikler yer alır. Yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı serumlar sayesinde daha canlı ve dolgun bir göz çevresine sahip olabilirsiniz.

 

Göz Çevresi Aydınlatıcı Serum

Herkes kapatıcılara ihtiyaç olmadan daha aydınlık ve parlak göz çevresinin hayalini kurar. Bunun için mutlaka cilt bakım rutininizde bulunması gereken %100 doğal yağ özleri ile formüle edilmiş göz altı serumları vardır. Aydınlatıcı göz çevresi serumları başta kuşburnu çekirdeği olmak üzere üzüm çekirdeği, lavanta ve çuha çiçeği yağı gibi değerli özlerle geliştirilir. Bu aydınlatıcı formüller aynı zamanda sabah uyandığınızda oluşan şişliği en aza indirmek için farklı özlerle zenginleştirilmiştir. Böylece hem koyu görünüm hem de şişlik açısından beklentilerinize uygun sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

Göz Çevresi Nemlendirici Serum

Göz çevresi kuruma ve kırışma açısından daha narin olduğundan düzenli beslemek ve nemli olmasını sağlamak son derece önemlidir. Bu açıdan doğal nemlendirici ve besleyici yağ özleri ile zenginleştirilmiş bir göz çevresi serumunu rutininize ekleyebilirsiniz. Gençleştirici ve dolgunlaştırıcı bir etki için cildin nem bariyerini kilitleyen göz çevresi serumlarında Shea, jojoba, gül, avokado ve Hindistan cevizi gibi değerli bileşenler bulunur. Nemli bir göz çevresi sayesinde aynı zamanda concealer uyguladıktan sonra kırışıklıklara dolmasına engel olabilirsiniz.

 

Göz Altı ve Göz Çevresi Serumunun Özellikleri

Göz altı ve çevresi serumu farklı özelliklere sahiptir. Bazı ürünler her iki bölge için de kullanıma uygunken bazıları lokal olarak uygulanmalıdır.

 • Göz çevresi serumları, cilt bakım rutininde temizlik ve tonik aşamasının ardından uygulanmalıdır. İnce yapılı serum, cilt tarafından hızlı bir şekilde emilerek göz çevresine ve göz altına yoğun nem kazandırır.
 • Göz altındaki ince kırışıklıklar için özel olarak geliştirilen göz altı serumları, cildin elastikiyetini artırarak kırışık oluşumunu önler.
 • Göz çevresinde bulunan kazayaklarının onarılmasına önemli bir rol oynayan göz çevresi serumları, yüksek oranda neme sahiptir.
 • Göz altı serumları, kararmaya karşı etkili yapıları ile sıklıkla tercih edilir. Dış etkenler ve yorgunluk sonucu ortaya çıkan göz altı morluklarının azaltılmasında destekleyicidir.
 • Göz altı serumları, şişkinlik gibi istenmeyen problemlerin önüne geçmek için oldukça fazla tercih edilir.

 

Göz Altı ve Göz Çevresi Serumu Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Cilt bakımı rutinine en iyi göz altı serumu çeşitlerini eklemeden önce bazı önemli püf noktalarına dikkat etmeniz gerekir. Nitekim, herkes için en iyi göz çevresi serumu şeklinde tek bir formülden bahsetmek mümkün değildir. Herkesin cilt tipine, maruz kaldığı dış etkenlere, endişelerine, yaşına ve hatta mevsime göre tercih etmesi gereken göz çevresi ürünleri değişebilir. Siz de yeni bir göz çevresi serumu almadan önce aşağıdaki ipuçlarına göz atabilirsiniz:

 

 • Doğal ve saf bileşenlerden oluşan, aynı zamanda diğer bakım ürünleri ile uyumlu serumları seçmek için içerikleri okuyabilirsiniz.
 • İçerik listesinde daha önce kullanmadığınız ürünler yer alıyorsa cildinizin küçük bir bölgesinde test ederek kullanabilirsiniz.
 • Kırışıklık, nemsizlik, koyu halka görünümü, şişkinlik veya kızarıklık gibi çeşitli sorunlardan hangisine sahip olduğunuzu belirleyerek seçim yapabilirsiniz.
 • Daha önce göz çevresi serumu kullananlar ve tavsiyelerinden yola çıkarak kendinize uygun ürünleri tercih edebilirsiniz.

 

Göz Altı ve Göz Çevresi Serumu Nasıl Kullanılmalıdır?

Göz altı serumu kullananlar genel olarak bu ürünleri krem yerine uygulamayı tercih etme yanılgısına düşebilir. Ancak göz çevresi serumu tıpkı yüz serumlarında olduğu gibi diğer bakım ürünleri için iyi bir baz rolü üstlenir. Genel olarak cilt bakımı ürünlerindeki en inceden en katıya doğru gerçekleştirilen uygulama göz çevresi serumlarında da geçerlidir. Bu, serum tarzı ürünleri kremsi formüllerden önce uygulamanız anlamına gelir. Göz altı ve çevresi serumlarını uygularken dikkat etmeniz gerekenler:

 

 • Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi cilt bakımına başlarken öncelikle yüzünüzü derinlemesine temizlemelisiniz.
 • Ardından cildinize sprey veya sıvı formda tonik uygulayarak kurumasını beklemelisiniz.
 • Yüz serumu ve nemlendiricileri uyguladıktan sonra iyice yerleşmesini bekleyerek göz çevresi adımına geçmelisiniz.
 • Göz altı serumunu elinize küçük bir miktar aldıktan sonra yüzük parmağınızla nazik bir şekilde uygulamalısınız.
 • En son adımda dilerseniz nemlendirici göz kremi ile cilt bakımını sonlandırmalısınız.

Göz çevresi serumları genel anlamda doğal yağ özlerinin yüksek konsantrasyonlu formüllerine sahip olduğundan etkili ve kompleks bakım sunar. Bu nedenle göz çevresi bakımından daha derinlemesine ve verimli sonuçlar elde edebilmek için saf ve %100 doğal serumları rutininize dahil etmeniz önemlidir. Bade Natural, tamamen doğadan gelen özleri kaliteli üretim standartlarında damıtarak göz altı serumlarını sizlere sunar. Siz de kırışıklıktan morluğa ve şişkinliğe kadar tüm ihtiyaçlarınız için en uygun serumları Bade Natural ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek adına internet sitemizde çerez kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası’nı inceleyiniz. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.