349,90 TL KDV Dahil
579,90 TL KDV Dahil
199,90 TL KDV Dahil
339,90 TL KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim

Avustralya Kıtası’ndan bir mucize: Çay Ağacı Yağı! Çay Ağacı Yağı, hijyenik ve temizleyici etkisi ile dikkat çekiyor.
Bu etkisi ile Çay Ağacı Yağı cilt bakımının ve cilt temizliğinin vazgeçilmezleri arasında.
329,90 TL KDV Dahil
549,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim

Yağlanma karşıtı, dengelenmiş cilt görünümü.
Her kullanımda gözeneklerin sıkılaşmasını destekleyen, sebum dengesini kontrol altına alan cildi nemlendiren temel bakım.
369,90 TL KDV Dahil
609,90 TL KDV Dahil
209,90 TL KDV Dahil
349,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim

Spesifik Bakım!
Çay Ağacı Yağı'nın gücü ile aknelere karşı mücadeleye hazırlanın.
Pürüzsüz ve dengelenmiş bir cilt görünümüne merhaba.
1

Akne Karşıtı Seri

En çok yakınılan cilt rahatsızlıklarının başında gelen akne ciltte kızarıklığa, pütürlü bir görünüme ve gerekli önlemler alınmazsa izlere neden olabilir. “Akne nedir?” sorusunu cildin alt katmanlarında bulunan ve sebum üretiminden sorumlu olan yağ bezlerinin tıkanarak iltihaplanması olarak yanıtlamak mümkündür. Vücudun göğüs ve sırt bölümlerinde oluşabilen aknelere en fazla yüzde rastlanılır. 

Akne yağ bezlerinden kaynaklanan bir şikayet olduğu için çoğunlukla yağlı ciltlerde görülür. Yağ bezleri tarafından üretilen fazla sebum gözenekleri tıkayarak akne oluşumuna neden olur. Dolayısıyla akne oluşumunu engellemenin öncelikli şartı sebum dengeleyici ürünler ile gerçekleştirilen bir cilt bakımıdır.

 

Akne Karşıtı Seri ile Pürüzsüz Bir Cilt Hayal Değil!

Bade Natural Akne Karşıtı Seri “Akne nasıl geçer?” sorusuna yanıt olmak üzere özel formüle edilen ürünleri kapsar. Ürettiği her üründe doğanın cömertliğinden faydalanan Bade Natural’in bu özel akne karşıtı seriyi oluşturmak için seçtiği değerli bitki, çay ağacıdır. Avustralya’ya özgü bir bitki olan çay ağacının yapraklarından su buharı distilasyonu yöntemi ile elde edilen çay ağacı yağı akneli cilt için etkili bir çözüm sunar. 

Temizleyici ve hijyenik etkisi ile öne çıkan çay ağacı yağı cilt tarafından fazla üretilen sebumun dengelemesinde yardımcı görev üstlenir. Akne oluşumunu engelleme konusunda da oldukça başarılı sonuçlar almayı sağlayan çay ağacı yağı aynı zamanda gözenekleri de etkili bir şekilde temizleyerek siyah nokta oluşumunu önlemeyi destekler. 

Ancak Bade Natural akne karşıtı seride yer alan ürünlerin içeriğinde sadece çay ağacı yoktur. Farklı bitkisel yağlar ile zenginleştirilen formüllere sahip olan ürünler akne karşıtı etki göstermenin yanı sıra cildi nemlendirme ve besleme gibi özellikler de sunar.

 

Özel Formüllü Ürünlerin Yer Aldığı Akne Karşıtı Seri Çeşitleri

Bade Natural akne karşıtı seri içerisinde sabundan toniğe, maskeden seruma birçok farklı ürün yer alır. Dilerseniz akne karşıtı bu ürünleri cilt bakım rutininize dahil ederek tek başına ya da daha etkili bir mücadele için bir arada kullanabilirsiniz. 

Fazla sebumun göznekleri tıkaması ile meydana gelen akne temizleme ürünleri kullanılarak önlenebilir. Yağlı ciltleri arındırmak ve akne problemleriyle mücadele etmek için geliştirilen Bade Natural Çay Ağacı Yağı ve Bentonit İçeren Sabun, zeytinyağı ve bentonit kili ile güçlendirilmiş etkili bir temizlik sağlamaya yardımcı olur. 

Sebum üretimini kontrol altına almaya da destek olan sabun sayesinde gözeneklere kadar işleyen yağ ve kirden kurtulabilirsiniz.

Defne suyu, Mersin suyu, gül suyu, lavanta suyu, söğüt ağacı özü, çay ağacı özü, gibi doğal ve değerli bileşenlerden oluşan Bade Natural Çay Ağacı Özlü Sprey Tonik cilt temizliğinde kullanabileceğiniz bir diğer akne karşıtı üründür. Dengelenmiş bir cilt görünümünü sunan tonik ayrıca gözenek sıkılaştırıcı etkiye de sahiptir. 

Akneye eğilimli yağlı ciltler için temizlik kadar cildi besleyici içeriklere sahip ürünlerle bakım yapmak da önemlidir. Bunun en uygun yolu ise cildin alt katmanlarına kadar nüfuz eden ve bu sayede güçlü bir etki gösteren serum kullanmaktır.

Bade Natural Çay Ağacı Yağı Akneye Eğilimli Ciltler için Yüz Serumu içeriğinde bulunan 12 farklı yağ çeşidi ile cildi derinlemesine bir şekilde nemlendirmenin yanı sıra cilde ihtiyaç duyduğu besinleri eksiksiz bir şekilde sağlar.

Serumdan sonra cilde uygulanması gereken nemlendirici ise 13 farklı bitkisel yağ ile özel olarak formüle edilen Bade Natural Çay Ağacı Dengeleyici & Nemlendirici Balm ürünüdür. Seride akne karşıtı krem olarak yer alan ürün cildi yağlandırmadan nemlendirerek akneli ciltlerin önemli bir sorununa çözüm sunar. 

Formülü fındık yağı, jojoba yağı, aspir yağı, Hindistan cevizi yağı, shea yağı, yabani iğde yağı, fındık yağı, çay ağacı yağı, kuşburnu çekirdeği yağı, lavanta yağı, günlük yağı, defne yaprağı yağı, karanfil yağı, ardıç yağı ve E vitamini ile zenginleştirilen akne kremi aynı zamanda sebumu dengelemeye yardımcı özelliğiyle de dikkat çeker.

Bade Natural akne karşıtı seride akneye eğilimli yağlı ciltler için pratik çözümler de bulunur. Bunlardan biri olan Bade Natural Çay Ağacı Yağı Hızlı Etkili Sebum Kontrol Roll On cildinizin farklı bölümlerinde ortaya çıkan aknelere doğrudan müdahale edebilme fırsatı sunar. Aynı zamanda ürün roll on başlığı sayesinde hızlı ve kolay bir uygulama sağlar.

Akne oluşumunu engellemek için günlük bakımın yanı sıra haftalık bir bakım rutini de oluşturmak gerekir. Haftalık bakım rutini kapsamında kullanabileceğiniz ürün Bade Natural Bentonit ve Aktif Kömür İçeren Kil Maskesi olarak öne çıkar. Gül suyu ile karıştırarak kullanılan maskeyi hafta bir cildinize uygulayarak pürüzsüz ve canlı bir cilt görünümü elde edebilirsiniz.

Akne izleri güneşe fazla maruz kalmaktan dolayı meydana gelen güneş lekeleriyle birlikte cildin aydınlık ve homojen görünümünü bozan başlıca durumlardan biridir. Bu nedenle güneş koruyucu kullanmak tüm cilt tiplerinde olduğu gibi akneye eğilimli ciltler için de zorunluluktur.

Ancak akneli ciltlerin cildi, yağ dengesini bozmadan güneşten koruyan bir ürün kullanmaya ihtiyaçları vardır. Akne karşıtı güneş kremi olarak Bade Natural 50 SPF Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Kremi ürününü kullanabilirsiniz. İçeriğinde bulunan doğal mineral filtreler sayesinde sebum dengesi üzerinde herhangi bir olumsuz değişim yapmadan cildi koruyan ürün ile hem akne izlerini hem de güneş lekelerini önleyebilirsiniz.

 

Cazip Fiyat Avantajları ile Akne Karşıtı Seri Bade Natural’de

Doğadan ilham alarak geliştirdiği özel formülleriyle tanınan Bade Natural, yağdan değil, sağlıktan ışıldayan pürüzsüz bir cilde kavuşmanın en etkili yöntemlerini akne karşıtı seride barındırır.

Bade Natural, akneli ciltler ile mücadele edenler için doğanın mucizesi çay ağacı yağı ile mükemmel bir çözüm sunar. Çay ağacı yağının yanı sıra farklı bitkisel yağlarla zenginleştirilen ürünlerin yer aldığı akne karşıtı seri cildinizi nemlendirip beslemenin yanı sıra cazip fiyat avantajlarıyla da bütçenizi korur

 

Akne

Yağlı cilde sahip olanların en büyük problemlerinin başında akne ve siyah nokta oluşumu gelir. Sebum üretiminin fazla olduğu bu cilt tipinde fazla sebum ve ölü deriler ciltten atılamayarak deri yüzeyinde sivilce ve siyah noktalara dönüşebilir.

Akne ve siyah noktalara doğru cilt bakımıyla son verilmediği takdirde ilerleyen zamanlarda leke oluşumuna neden olabilir.

Ama merak etmeyin aknelerin ve siyah noktaların oluşumuna engel olmak için yapmanız gerekenler bu yazıda!

 

Akne Oluşumuna Neler Sebep Olur?

Tam bir baş belası olan aknelerin oluşumunda en önemli faktör genetik yatkınlık olmakla beraber ergenlik, beslenme, çevresel faktörler, hormonlar, stres ve cilt bakımında yapılan yanlışlar uygulamalar gibi birçok faktör etken olabilir.

Akne oluşumuna sebep olabilecek birçok faktör var fakat sağlıklı beslenme ve cildinin ihtiyacına uygun cilt bakım rutiniyle bu problemin önüne geçmek mümkün!

 

Doğal Akne Karşıtı Ürünler Nelerdir?

Söz konusu akne karşıtı sebum dengeleyici bakım olduğunda doğal cilt bakım serumları, cildin yenilenmesini tetikleyici doğal cilt bakım yağları, cildi derinlemesine arındırıcı kil maskeleri gibi pek çok doğal içerikli cilt bakım ürününden olumlu sonuç alabilirsin. Tüm bunların yanında, yoğun etkisi ile Çay Ağacı Yağı Akne Karşıtı Serisi cildinin dengelenmesinde ve aknelerle savaşta favorin olacak!

 

Çay Ağacı Yağı: Aknesiz ve Siyah Noktasız Bir Cildin Sırrı

Avustralya'ya özgü bir bitkiden elde edilen ve çok eski zamanlardan beri kullanılan eşşiz bir yağ: Çay ağacı yağı!

Hadi gelin sizi çay ağacı yağının mucizesi ile tanıştıralım…

  • Çay ağacı yağı, ciltteki tahrişlerin ve kızarıklıkların tedavisinde destekleyici kullanılır.

  • Çay ağacı yağı, cilt gözeneklerinde biriken yağı ve kiri derinlemesine temizleyerek cildi derinlemesine arındırır ve sebum dengesini sağlar.

  • Çay ağacı yağı, saç bakımında da kullanılabilir. Saçtaki yağlanmayı kontrol altına alır. Kepek oluşumunu önleyici bakım yapar.

  • Çay ağacı yağı tırnak bakımında kullanılabilir. Tırnakların güçlenmesi sağlar ve kolayca kırılmasını önleyici bakım yapar.

 

Bade Natural Çay Ağacı Serisi İle Aknesiz bir Hayata Merhaba Deyin!

Cildinizin sebum dengesini sağlayarak akne ve siyah nokta karşıtı bakım yapan Bade Natural Çay Ağacı Serisi ile doğanın gücünü yanımıza alarak yağlı ve akneye meyilli ciltler için özel olarak formüle ettik. Hadi gel Bade Natural Çay Ağacı Serisi ile pürüzsüz cildin tadını çıkar!

 

Akneye Eğilimli Ciltler İçin Bentonit ve Aktif Kömür İçeren Kil Maskesi

İçeriğinde bulunan bentonit kili ve aktif kömür ile sebum dengeleyici ve gözenek sıkılaştırıcı özelliği ile daha pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı olur. Gözenek karşıtı bakım yaparak cildinizi fazla sebumdan ve kirden arındırarak derinlemesine temizler. Daha pürüzsüz bir cilt için haftada uygulayabilirsiniz. 1 çay kaşığı maskeyi 2 puf Bade Natural Gül Suyu ile iyice karıştırınız. Yeterli miktarda maskeyi cildinize dairesel hareketlerle uygulayınız. 15-20 dakika bekletiniz ve ılık su ile durulayınız uygulayarak kullanabilirsiniz.

 

Çay Ağacı Yağı Balmı Akneye Eğilimli Ciltler İçin Dengeleyici & Nemlendirici Balm

13 farklı yağ ile formüle edilen Çay Ağacı Yağı Balmı Akneye Eğilimli Ciltler İçin Dengeleyici & Nemlendirici Balm, cildinize gerekli olan nemi sağlarken aynı zamanda gözenek karşıtı bakım yapmaya yardımcı olur. İçeriğinde yer alan lavanta ve jojoba yapı ile daha dengeli bir cilt sağlamaya yardımcı olur. Hindistan cevizi, fındık, shea yağı ile cildinizi yumuşatır ve nemlendirir. Kuşburnu çekirdeği yağı ile leke karşıtı bir bakım sağlar. Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktarda balmı yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.

 

Çay Ağacı Özlü Sprey Tonik

%100 doğal bitki özleri ile formüle edilen tonik ile cildinize derinlemesine bir bakım yapabilirsiniz. Sebum dengeleyici özelliği de olan çay ağacı özlü tonik, içeriğinde yer alan gül suyu ile aynı zamanda cildinizi nemlendirir. Lavanta suyu ile cildinizi rahatlatırken, mersin suyu ile de gözenek karşıtı bakım sağlar. Yeterli miktarda toniği bir parça pamuk üzerine dökünüz, tüm yüzünüze ve boynunuza dairesel hareketlerle uygulayınız.

 

Çay Ağacı Yağı Akneye Eğilimli Ciltler İçin Yüz Serumu

Çay Ağacı Yağı Akneye Eğilimli Ciltler İçin Yüz Serumu, içeriğinde bulunan 12 farklı %100 doğal yağ ile cildinizi nemlendirir. İçeriğinde yer alan üzüm çekirdeği yağı ile kırışıklık karşıtı bakım sağlar. Lavanta yağı ile cildinizi rahatlatır ve besler. Jojoba yağının sebum dengeleyici özelliği sayesinde ciltte yağlı his bırakmaz ve kolay emilir. Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar yağı cildinize masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.

 

Çay Ağacı Yağı Akneye Eğilimli Ciltler İçin Hızlı Etkili Sebum Kontrol Roll-On

Çay Ağacı Yağı Akneye Eğilimli Ciltler İçin Hızlı Etkili Sebum Kontrol Roll-On içeriğinde bulunan çay ağacı yağı ile akneye eğilimli ciltler rahatlıkla kullanabilir. İçerisinde bulunan lavanta ile cildinizi rahatlatır ve gözenek karşıtı bakım yapar. Cildinizi temizledikten sonra, sebum kontrol serumunu roll-on başlık yardımıyla ihtiyaç duyulan bölgeye uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.

 

Akneye Eğilimli Ciltler İçin Çay Ağacı Yağı ve Bentonit İçeren Sabun

%100 doğal çay ağacı yağı ve bentonit kilinden oluşan sabun ile derinlemesine cilt temizliğinizi yapabilirsiniz. Cildinizi nazikçe temizler ve ciltteki sebumu dengelemeye yardımcı olurken cilt bakımınıza cildinizi hazırlar. Sabunu su ile köpürtüp cildinizi temizleyiniz. Ardından bol su ile durulayınız.

 

BONUS: Çay Ağacı Uçucu Yağı

Hint Defnesi olarak da bilinen Çay Ağacı Yağı, hijyenik ve temizleyici etkisi ile dikkat çekiyor. Bu etkisi ile Çay Ağacı Yağı’nı dilersen cilt bakımında ve cilt temizliğinde kullanabilirsin. Bade Natural Çay Ağacı Yağı’nı, difüzör veya buhurdanlıklarınıza damlatarak yaşam alanınızın havasını tazeleyebilir, isterseniz de doğrudan temizlik yapacağınız alanlarda suyla seyrelterek kullanabilirsiniz. Cilt bakım rutininize eklemek isterseniz de bir sabit yağ içerisine, 4-5 damla ekleyerek kullanım sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek adına internet sitemizde çerez kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası’nı inceleyiniz. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.