299,90 TL KDV Dahil
499,90 TL KDV Dahil
349,90 TL KDV Dahil
579,90 TL KDV Dahil
349,90 TL KDV Dahil
579,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
299,90 TL KDV Dahil
499,90 TL KDV Dahil
299,90 TL KDV Dahil
499,90 TL KDV Dahil
299,90 TL KDV Dahil
499,90 TL KDV Dahil
299,90 TL KDV Dahil
499,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim

Daha aydınlık, daha genç görünen ve tek ton bir cilt görünümü.
Kalbinde saklı A vitamini ile çevresel faktörlerin sebep olduğu cilt hasarını önleme hedefinde.
Cilt lekeleri ve izleri ile savaşmanın en doğal yolu.
Antioksidan güç.
389,90 TL KDV Dahil
649,90 TL KDV Dahil
389,90 TL KDV Dahil
649,90 TL KDV Dahil
359,90 TL KDV Dahil
599,90 TL KDV Dahil
369,90 TL KDV Dahil
619,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim

Yüksek doz enerji!
Daha genç ve enerjik bir görünüm için Kakadu Eriği ile 100 kat daha fazla C Vitamini.
Lekelere karşı savaş; eşitlenmiş, tek ton ve pürüzsüz bir cilt.
Antioksidan güç ile cilt hasarlarına karşı koruyucu kalkan!
379,90 TL KDV Dahil
629,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim

Cilt bakımında yeni dönem: %100 Vegan Kolajen Serum!
Daha sıkı, daha pürüzsüz, daha elastik ve daha enerjik bir cilt görünümüne merhaba demeye hazırlanın.
İnce kırışıklıklara, mimik ve yaşlılık çizgilerine veda zamanı.
389,90 TL KDV Dahil
649,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim

Cildinize genç bir görünüm sağlar.
Mucizevi iki içerik: Bakuchiol ve Revinage!
Yaşlanma belirtileri, kırışıklık, sıkılık ve elastikiyet kaybı ile mücadele zamanı.
Bakuchiol ve Revinage’in içten dışa onarıcı etkisi ile zafer yakın…
379,90 TL KDV Dahil
629,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim

Pürüzsüz ve ipeksi yumuşaklık!
Canlı ve nemli bir cildin doğadan aldığı ilham.
Cassia Özü’nün yüksek nem tutma özelliği ile dolgun ve pürüzsüz görünüm!
Gerçek Doğallık ve Güzelliğin botanik rüyası!
269,90 TL KDV Dahil
449,90 TL KDV Dahil
269,90 TL KDV Dahil
449,90 TL KDV Dahil
269,90 TL KDV Dahil
449,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim

Doğal taşlar ile serumlar birleşti!
Aşkın kristal hali Pembe Kuvars, vegan serum içeriği ile kırışıklık önler.
Roll on başlığı sayesinde cilt elastikiyetini arttırılmasını destekler.
Yüz yogası ve cilt bakım bir arada!
Tükendi
299,90 TL KDV Dahil
499,90 TL KDV Dahil

Doğanın hassas dokunuşu!
7 değerli doğal yağ ile göz çevresi için özel formüle edildi.
Yer çekimine meydan okuyan, yaşlılık belirtilerine karşı koyan, daha sıkı, aydınlık ve neme doymuş bir göz çevresi.
Tükendi
299,90 TL KDV Dahil
499,90 TL KDV Dahil

Daha canlı ve ışıl ışıl bir göz çevresi!
Göz çevresindeki hassas cilde özel olarak formüle edilen serum, cilt yenileyici özelliği ile göz çevresindeki ton eşitsizliğinin oluşumuna karşı hassas bakım yapar.
1

Serumlar

Son yıllarda cilt bakım rutinlerine dahil olan ve kısa süre içerisinde popüler bir hale gelen serumlar içeriklerinde, cildin ihtiyaç duyduğu bileşenleri yoğun bir şekilde barındırır. Her türlü cilt tipine uygun olarak üretilen serumlar çeşitli cilt şikayetlerinin önlenmesine yönelik de formüle edilir. 

Cildin alt katmanlarına kadar nüfuz etme özelliği ile öne çıkan serumların formüllerinin doğal olması cilt sağlığı açısından oldukça önemlidir. Aksi halde doğrudan cildin altına ulaşan yabancı bileşenler cilt üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir.

Bade Natural serum çeşitleri tamamen doğal içeriklere sahiptir. Cildi besleyen, onaran ve koruyan etkisini bitkilerden elde edilen doğal yağlara borçlu olan Bade Natural serumlar sayesinde cilt tipine, cilt şikayetlerine ve cilt sağlığına uygun en doğru bakımı gerçekleştirebilirsiniz. Serumların içeriğinde yer alan ve her biri doğanın ayrı bir mucizesi olan bitkisel yağlar ile ruhunuzdaki gençliği ve ışıltıyı cildinize de yansıtabilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yaşam koşulları, günün trafiği ve hayat koşturmacasının cildine nasıl yansıdığını biliyoruz. Bade Natural Cilt Bakım Serumları cilt kuruluğu, güneş lekeleri, ton eşitsizliği, akne gibi spesifik cilt problemlerine karşı aktif bakım sağlar. Cildini iyileştirmek ve bu etkileri en aza indirmek için cildinin ihtiyacına yönelik yüz serumlarını senin için özenle formülize ettik. Cilt bakım rutininin en etkili adımı olacak yüz bakım serumlarına biraz daha yakından bakalım…

 

Serum Nedir?

Serumlar farklı ihtiyaçlara göre formüle edilmiş yüksek konsantrasyonlu bakım ürünleridir. Ciltteki belirli şikayetleri hedef alan serumlar arzu edilen sonuçlara daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmayı sağlar. Serumların önlenmesine yardımcı olduğu şikayetler arasında kırışıklıklar, renk tonu eşitsizlikleri, elastikiyet kaybı, lekeler, akne, sivilce, kuruluk ya da sebum fazlalığı yer alır. 

Serumların cilt şikayetlerini önlemeye yönelik destekleyici etkisi cilde, ihtiyaç duyduğu faydalı bileşenlerin sunulmasıyla gerçekleşir. Bu şekilde cildin doğal onarım sürecine katkı sağlayan serumlar, cildi güçlendirerek cildin çevresel faktörlere ve yaşlanmaya karşı koyma direncini artırabilir. Bu doğrultuda daha etkili serum çeşitleri arıyorsanız Bade Natural doğal cilt güçlendiriciler ile cildinizin gücüne güç katabilirsiniz.

İçeriğinde bulunan güçlü bileşenler sayesinde cilt şikayetlerini önlemeye yardımcı görev üstlenen serumlar, sağlıklı bir cilt görünümü için vazgeçilmez olan nemlendirici etkiye de sahiptir.

Serum denince akla ilk gelen cilt olmasına rağmen aslında kaş ve kirpik serumu çeşitleri de mevcuttur. Kirpik serumu kirpikleri besleyerek daha uzun ve dolgun bir hale getirmeye yardımcı olurken kaş serumu ise gür ve şekilli kaşlara sahip olmanın kapılarını aralar.

Cilt için kullanılan serumların bazıları hassas bir yapıda olan göz altı ve göz çevresi gibi bölgelere uygulama yapma olanağı sunan özel içeriklere sahiptir. Göz çevresi serumu yaşlanmanın ilk belirtisi olan ince çizgilerin oluşmasını geciktirmeye yardımcı olur. Göz altı serumu ise renk eşitsizliklerini dengelemeye destek olarak göz altında daha aydınlık bir görünüm oluşturmayı hedefler. 

İçeriğinde farklı bitkisel yağların karışımlarını barındıran Bade Natural yaşlanma karşıtı ve aydınlatıcı göz altı ve göz çevresi serumu çeşitlerini hassas göz bölgesinde güvenle kullanabilir, fark yaratan etkiye kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Son dönemde cilt bakım rutinlerini güçlendirmek adına çokça tercih edilen yüz bakım serumları çevresel etkenlerin sebep olduğu cilt sorunlarının oluşumunu engellemede en etkili ürünlerden biridir. Cilt tipi ve ihtiyacına göre bir bakım serumu seçmek mümkün; yenileyici, nemlendirici, ton eşitleyici etkileri ile cildinizin ihtiyacı olan bakımı yapar. Serumlar yüksek konsantrasyonlu içerik bulundururlar. Bu sayede cilde doğrudan etki ederler. Cildini temizledikten sonra uygulayabileceğin yüz serumlarını, nemlendiriciden önce kullanmanı öneriyoruz. Böylelikle serum cildinin nemi daha iyi muhafaza etmesini sağlar ve derinlemesine bakım yapar.

 

Yüz Serumu Ne İşe Yarar?

Serumlar, nemlendirici kremlere göre daha etkili ve yoğun formüller ile geliştirilirler. Cilt altına nüfuz eden formülü sayesinde, birlikte kullanıldığı cilt bakım setlerinin de daha etkili sonuçlar vermesine sebep olurlar. Kırışıklık, nem kaybı, leke görünümü, akne ve cilt kuruluğu gibi belirli problemlerine yönelik yüz serumlarını kullanarak, aydınlık, neme doygun ve sağlıklı bir cilt görünümüne merhaba diyebilirsin!

 

Serum Neden Kullanılmalıdır?

Cilt serumlarını diğer bakım ürünlerinden ayıran en önemli unsur konsantre bir yapıya sahip olmalarıdır. Cilt için faydalı birçok bileşeni yoğun bir şekilde sunan serumlar en etkili bakım ürünleri arasında ilk sırada yer alır. 

Serumların yoğun bir yapıya sahip olmaları uygulama sırasında kolaylık da sağlar. Cilt serumlarını birkaç damla halinde kullanmak etkilerini deneyimlemek için yeterlidir.

Yüz serumu olarak da adlandırılan cilt serumlarının konsantre ve yoğun bir yapıya sahip olmak dışında cilde derinlemesine nüfuz etmek gibi özellikleri de bulunur. Birçok bakım ürünü cilt bariyerini aşamayarak yüzeysel bir etki gösterir. Serumlar ise cilt bariyerini geçerek cildin alt katmanlarına kadar ulaşmayı başarır.

Cildin alt katmanlarına ulaşan vitamin, mineral, asit ve antioksidan bakımından zengin bileşenler cildi derinlemesine bir şekilde beslemeye yardımcı olur. Böylelikle cildin doğal yenilenme süreci için ihtiyaç duyduğu bileşenleri sağlayarak yenilenme sürecine destek olur. 

En iyi yüz serumu faydalı bileşenlerin tümünü bitkisel özlerden sağlayan çeşitlerdir. Bitkilerin yaprak, çiçek, gövde, tohum ve çekirdeklerinden özel yöntemlerle elde edilen yağları barındıran Bade Natural yüz serumu çeşitleri içeriklerinde hiçbir katkı maddesi ya da zararlı kimyasallar bulundurmaz. Böylelikle yüz serumlarının faydalı etkilerini en doğal ve saf haliyle deneyimlemenize imkan tanır.

 

Serum Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Son yıllarda cilt bakım rutinlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelen serumlar cildin daha canlı ve kusursuz görünmesine yardımcı olur. Ancak cilt serumlarının etkilerinden tam anlamıyla faydalanabilmek için kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar mevcuttur. İşte cilt serumu kullanırken dikkat edilmesi gerekenler: 

 • Serumu bakım rutininize doğru şekilde dahil edin: Cilt serumlarının cildin alt katmanlarına ulaşabilmesi için cildin derinlemesine bir şekilde temizlenerek gözeneklerinin açılması gerekir. Bu nedenle cildinizi temizledikten ve tonik uyguladıktan sonra serumu kullanmanız oldukça önemlidir. Serumu cildinize uyguladıktan sonra bakım yağı ya da kremi gibi ürünleri de kullanabilirsiniz.
 • Serumu cildinize uygularken parmaklarınızı kullanın: Öncelikle serumdan birkaç damla avucunuza alarak yüz ve boyun bölgenize yaymalısınız. Daha sonra parmaklarınızı kullanarak aşağıdan yukarıya doğru dairesel hareketler eşliğinde masaj yaparak serumu cildinize yedirmelisiniz. 

Bu işlemi daha pratik ve kolay bir hale getirmek için doğal yüz masaj taşlarını kullanabilirsiniz. Dilerseniz doğal taşlar ile serumun gücünü birleştiren Bade Natural Roll On Yüz Bakım Serumları çeşitlerini de deneyebilirsiniz. 

 • Cildinize zaman tanıyın: Serumu cildinize uyguladıktan sonra diğer bakım ürünlerini kullanmanız için bir süre beklemeniz gerekir. Böylelikle serum cildiniz tarafından tamamen absorbe edilebilir. 
 • Düzenli kullanıma özen gösterin: Diğer cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi serum çeşitlerinde de düzenli kullanım fayda sağlamak açısından oldukça önemlidir. Serumları günlük olarak gece ve gündüz bakım rutinlerinde kullanabilirsiniz. Uyku esnasında cilt yenilenmesi gerçekleştiği için serumları özellikle gece bakım rutinine dahil etmek ekstra fayda sağlar.


Bade Natural’de cilt tipinize ve cilt şikayetlerine yönelik farklı bitkisel yağ karışımları barındıran en iyi cilt serumu çeşitlerini bulabilirsiniz. Özellikle yaşlılık karşıtı bakım gerçekleştirmeye yardımcı olan Bade Natural serum çeşitleri ile cildinizin gençliğini ve güzelliğini koruyabilirsiniz.

 

Bade Natural Yüz Bakım Serumu Çeşitleri Nelerdir?

 • Kuşburnu Leke Karşıtı Yüz Serumu 
  Kuşburnu çekirdeği yağı, shea yağı, hindistan cevizi yağı gibi 11 farklı doğal yağ içeren %100 doğal nemlendirici leke serumu cildi derinlemesine nemlendirir. C vitamini zengini kuşburnu çekirdeği yağı serumu, cilt tonu eşitsizliklerini en aza indirir, daha canlı bir cilde sahip olmanı sağlar.
 • Çay Ağacı Yağı Yüz Serumu 
  Akneye eğilimli ciltler için hazırlanan çay ağacı cilt serumu ile daha pürüzsüz ve nemli bir cilt! İçeriğinde bulunan 12 farklı yağ ile cildi derinlemesine nemlendirir. Çay ağacı yağı serumu, sebum dengeleyici özelliği sayesinde özellikle yağlı ciltlerin için vazgeçilmezi!
 • Cilt Aydınlatıcı Serum
  Aydınlık bir cilt görünümü için güçlü antioksidan ve C vitamini içeren yağlar ile formüle edilen cilt aydınlatıcı serum, cilt tonunuzu eşitler, canlı bir görünümü sunar.
 • Cilt Sıkılaştırıcı Serum
  Bade Natural Cilt Sıkılaştırıcı Serum formülündeki güçlü doğal formülü ile sarkmalara karşı etkilidir. Cildinizi toparlar ve canlı bir görünüm sağlar. Güçlü antioksidan ve vitamin içeriği ile ciltteki elastikiyet kaybını önlemeye yardımcı olur. Yer çekiminin tersi yönünde minimum 30 saniye masaj yapmanızı öneririz. 
 • Yaşlanma Karşıtı Serum
  Cilt yenileyici serum içeriği ile kırışıklık oluşumunu önler, erken aşamada elastikiyet kaybını önler. Bade Natural yaşlanma karşıtı serum ile canlı neme doygun ve sıkı bir cilt!
 • Por-Gözenek Sıkılaştırıcı Serum 
  Cildi nemlendirici ve rahatlatıcı özelliği ile gözeneklerin görünümünü ve boyutunu azaltır. İçeriğindeki bitkisel özler ile sebum dengesi sağlayarak, sıkı bir cilt görünümü sağlar.
 • Kaş Kirpik Besleyici Serum
  Kaş kirpik serumu formülündeki güçlü aktifler ile kaş ve kirpiklerinizi besler. Hint yağı, badem yağı, hindistan cevizi yağı, avokado yağı, argan yağı içeriği ile kaş ve kirpiklerin dolgun ve hacimli olmasını sağlar.

 

Bade Natural Göz Altı ve Göz Çevresi Bakım Serumu Çeşitleri Nelerdir?

 • Kuşburnu Göz Altı Aydınlatıcı ve Yenileyici Serum
  Göz çevresindeki hassas cildi kırışıklık oluşumuna karşı engeller. Kuşburnu çekirdeği özü ile daha yumuşak, parlak ve sıkı görünümlü bir göz çevresini hedefler. Anti-aging etkili göz altı serum ile günlük göz çevresi bakımınızı yapabilirsiniz. 
 • Yaşlanma Karşıtı ve Canlandırıcı Göz Çevresi Bakım Serumu
  7 farklı bitkisel yağın karışımından oluşur ve B1, B2, B3, B6, D, E vitaminlerini içerir. Göz çevresinin aydınlanması sağlar. Bakışlarınıza canlılık katar, cildi besler, yaşlanma belirtilerini önler. Göz çevresindeki hassas cildi kırışıklık oluşumuna karşı korur. Daha yumuşak, parlak ve sıkı görünümlü bir göz çevresini hedefler. 
 • Göz Altı Aydınlatıcı ve Canlandırıcı Serum
  Formülündeki kuşburnu çekirdeği yağının güçlü aydınlatıcı etkisi vardır. Göz altlarınızda oluşan ton eşitsizliğini düzeltmek adına aydınlatıcı etkili doğal yağ karışımıdır. Göz Altı Aydınlatıcı ve Canlandırıcı Serum ile canlı ve aydınlanmış göz altları ile uyanacaksınız.

 

Cilt Bakım Serumu Nasıl Kullanılır?

 • Cildini Temizle
  Öncelikle cildini cilt tipine uygun bir temizleyici ürün ile yıka. Ardından serum uygulama öncesi, tonik yardımıyla cildini arındırabilirsin.
 • Serum Uygula
  2-3 damla serumu, boyun bölgesinde ve yüz ovalinin tamamında, aşağıdan yukarıya hareketlerle cildine yedirebilirsin. 
 • Cildini Nemlendir
  Serum uygulama sonrası cildin neme kavuşmaya hazır! Serum cildinde emildikten sonra, nazikçe masaj yaparak nemlendirici balm ya da cilt tipine uygun bir soğuk sıkım yağ ile tüm yüzüne uygulayabilirsin.

 

Serumlar Hangi Sıklıkla Kullanılmalıdır?

Serumlar etkili içerikleri ile cilde yoğun bakım sağlarlar, bu yüzden özellikle gece bakımında serum kullanmayı tercih edebilirsin. Cildinin ihtiyacına göre de sabah ve akşam olmak üzere de günde iki kez serum bakımı yapabilirsin. Birlikte kullandığın cilt bakım ürünlerinden daha yüksek etki almanı sağlayacak cilt bakım serumları vazgeçilmezin olacak!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek adına internet sitemizde çerez kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası’nı inceleyiniz. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.