Vücut Yağları

Düzenli olarak duş almak gibi kişisel hijyene yönelik gerçekleştirilen uygulamalar daha sağlıklı, daha pürüzsüz ve daha canlı bir cilde sahip olmak için gerekli olan vücut bakımı için yetersiz kalır. Özellikle duş sırasında kullanılan sıcak ya da ılık su ciltte var olan nemi de kolaylıkla alıp götürürek çevresel faktörlere karşı koruyucu kalkan görevi üstlenen ve cilt sağlığını doğrudan etkileyen doğal cilt bariyerine zarar verir. 

Dolayısıyla vücut bakımında temizliğin yanı sıra cildin ihtiyaç duyduğu nemin ve besleyici içeriklerin de sağlanması oldukça önemlidir. Hem yoğun nemlendirme özelliğine hem de vitamin, mineral ve esansiyel yağlar bakımından zengin içeriklere sahip olan vücut yağları eksiksiz ve kusursuz bir vücut bakımı gerçekleştirmeyi mümkün hale getirir. 

Ancak vücut bakım yağı olarak kullanılan bazı ürünlerde çeşitlerinde yabancı bileşenlere rastlamak mümkündür. Bu tarz ürünler uzun vadede cilt üzerinde olumsuz etkiler yaratabilirken içeriğinde sadece bitkilerden elde edilen doğal yağlar bulunan ürünler ise cilde, zarar vermeden hassas bir şekilde bakım yapar.

Gücünü doğadan alan katkısız ve saf yağları bakım rutinlerine kazandıran Bade Natural cildinizin yapısı ve ihtiyaçlarına yönelik en uygun vücut bakımını gerçekleştirebilmeniz için de özel karışımlardan oluşan vücut yağlarını sunar.

Yumuşacık ve her an bakımlı bir vücut için bakım rutinlerinize vücut bakım yağlarını ekleyebilirsiniz. Yaz kış fark etmeksizin cildinizin ihtiyacını karşılayacak ve nem dengesi sağlayacak doğal yağların eşsiz hissiyle kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. 

Cilt, mevsim koşulları başta olmak üzere pek çok faktöre bağlı olarak kuruluk gibi etmenlere karşı karşıya gelebilir. Böyle durumlarda yardımına başvurulacak bakım ürünleri arasında vücut yağları da yer alır. 

Cilt tipine ve gereksinimlere en uygun doğal vücut bakımı için günlük veya gece bakım rutinlerinde cildinize yağ uygulayabilirsiniz. Bu sayede cildinizin nemli kalmasına yardımcı olabilir, nemsizlikten kaynaklanabilecek tüm etmenlerin önünü alabilirsiniz. 

Düşük sıcaklıkta sıkılan ve bu sayede doğallığını ve tazeliğini uzun süre muhafaza edebilen soğuk sıkım yağlarla tabiatın güzelliklerini evinize taşıyabilirsiniz. 

Doğanın eşsiz özleri sayesinde içeriği zenginleştirilen Bade Natural vücut yağları ile ışıl ışıl bir görünümün ve ipeksi yumuşaklığın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Vücut Yağı Çeşitleri

Vücut yağı çeşitleri, her cilt tipine ve gereksinimlere özel olarak üretilir. Her içerik, doğal yağ formu sayesinde nemlendirme merkezli bir kullanım sağlasa da diğer yardımcı özlerle çok daha nitelikli deneyimler elde edilebilir. 

Vücut tarafından kolayca emilen Hindistan Cevizi Vücut Yağı, cildin doğal bir parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Tüm cilt tiplerinin kullanabileceği, %100 doğal ve saf içeriklerle zenginleştirilen ürünümüz, özellikle kuru ve kuruya dönük cilt tiplerine uygundur. 

Hem bakım hem de masaj yağı olarak kullanabileceğiniz Hindistan cevizi yağı, aromatik notaları sayesinde koku deneyimini de benzersiz yaşamanıza olanak tanır. Bu sayede her kullanımda kendinizi özel hissedersiniz. 

Tüm duyuları harekete geçirebilecek güce sahip, doğal ve benzersiz özleriyle ön plana çıkan Vanilya Vücut Yağı, cildin nem dengesini korurken aynı zamanda vücudun uzun süre güzel kokmasını sağlar. Uzun süre nemli bir cilt isteyenlerin tercihi vanilya yağını kuru ve kuruya dönük cilt tipleri kullanabilir. 

Cilt kuruluğunu gidermeye yardımcı ve kan dolaşımının dengelenmesinde etkili Gül Vücut Yağı, hem bakım yapmada hem de masaj rutinlerinde kullanılabilir.

Cilt ve vücut bakımının pek çok rutinine dahil edilebilen gül yağı, doğanın en özel armağanlarından biridir. Böylelikle hem vücut bakımı yapmanıza hem de cildinizi koruma altına almanıza yardımcı olur. 

Cildin nem dengesini sağlayan en temel içeriklerden biri kakao yağıdır. Cildin alt tabakalarına kadar inerek derinlemesine bir yumuşaklık kazandıran Vücut Yağları Nelerdir?

Bade Natural ürettiği vücut yağları için uçucu ve sabit yağ çeşitlerini birleştirirerek bir arada kullanır. Nemlendirici ve besleyici özellikleri sahip olan sabit yağlar bu özel karışımlarda başrolde yer alır. Her biri farklı özellikler taşıyan sabit yağların harmanlanması ile farklı cilt tiplerine ve cilt sorunlara yönelik ideal çözümler ortaya çıkar. 

Bade Natural vücut yağları arasında Hindistan cevizi yağı, vanilya özü, kakao yağı ve gül yağının ön plana çıktığı mucizevi karışımları bulabilirsiniz. Karışımların içeriğinde yer alan kayısı çekirdeği yağı, jojoba yağı ve avokado yağı çeşitleri ise sahip oldukları benzersiz özellikler ile kusursuz vücut bakımını tamamlayıcı unsurlar olarak görev alır. Böylelikle pürüzsüz, canlı ve ışıltılı bir cilt görünümüne sahip olmak hayal olmaktan öteye geçerek gerçeğe dönüşür.

 

Vücut Yağı Çeşitlerinin Kullanım Alanları 

Cilt bakımı rutinleri günden güne değişebilen ve farklı tekniklerin denenebileceği bir dinamiğe sahiptir. Vücut yağları bu bağlamda yalnızca nemlendirici bakım değil, pek çok alanda kullanıma uygundur. 

Mevsim geçişleri çoğu cilt tipleri için ekstra nem desteği gerektiren anlar olabilir. Böyle durumlarda krem kullanımının yanı sıra daha yoğun ve etkili bir nem desteği sağlamak adına vücut yağı çeşitlerine başvurmak fayda sağlayabilir. 

Aynı zamada masaj uygulamaları sırasında çok daha kolay bir uygulama elde edebilmek adına vücut yağlarından yardım alınabilir. Bu sayede hem etkili bir masaj uygulamış hem de nemli bir cilde kavuşmuş olabilirsiniz. 

Masaj yapmak istediğinizde kullanım sağlayabilmenizin yanı sıra vücudun sıkılaşmasına da yardımcı olan doğal içerikler, vücut yağı kullanımının etkisiyle cildinizin dilediğiniz her an bakımlı kalmasına da yardımcı olur. 

Gül, vanilya gibi aromatik notaların yağ içeriklerde kullanılıyor olması bakım rutininde güzel kokulara yer vermek isteyenleri sevindirebilir. Duş sonrası cildinize uygulayabileceğiniz vanilya vücut yağı ya da gül vücut yağı ile etkili bir bakımın yanı sıra güzel koku deneyimi de elde edebilirsiniz. 

Cildin nem dengesini korumak ve aynı zamanda ışıl ışıl bir görünüme kavuşmak için vücut yağlarının kristal formuna başvurulabilir. Özellikle yaz aylarında hem cildi nemli tutmak hem doğal bronzluğa yine doğal kullanımlarla erişmek hem de parıldayan bir görünüme kavuşmak için kakao vücut yağından yararlanılabilir. 

Epilasyon sırasında kullanılan tıraş bıçağı ve benzeri malzemelerin çok daha rahat deneyimlenmesi için vücut yağlarına başvurulabilir. Bu sayede istenmeyen tüylerden kurtulmanın yanı sıra cildi işlem sırasında nemli tutarak bakım da yapılmış olur. 

 

Vücut Yağlarının Özellikleri Nelerdir?

Yaz kış kullanıma uygun olan ve cilt tarafından hızlı bir şekilde absorbe edilerek yağlı bir his bırakmayan Bade Natural vücut yağı çeşitleri yoğun nemlendirici etkileriyle cilde pürüzsüzlük ve yumuşaklık kazandırır. 

Bade Natural vücut yağlarının içeriğinde bulunan sabit yağlar tamamen bitkisel kaynaklıdır. Bitkilerin tohum, çekirdek ve meyve gibi kısımlarından soğuk pres yöntemiyle elde edilen sabit yağların böylelikle içeriklerinde bulunan faydalı bileşenleri koruması sağlanır. 

Bade Natural Gül Vücut Yağı ise sabit yağların yanı sıra gül uçucu yağı da içerir. Yaklaşık 4 ton gülden sadece 1 kg kadar elde edilebildiği için gül yağı en değerli yağlar arasında yer alır. Bu değerli yağı içeriğinde barındıran Bade Natural Gül Vücut Yağı, kadifemsi yapısı ile ipeksi bir dokunuş gerçekleştirerek cildinizi nemlendirmeye destek olur.

İçeriklerinde bulunan vitamin, mineral ve antioksidanlar sayesinde nemlendirmenin yanı sıra doğal cilt bariyerini güçlendirmeye de yardımcı olan vücut yağları sayesinde çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden cildinizi koruyabilirsiniz. 

Bade Natural vücut yağları sahip oldukları kokularla da kendine hayran bırakır. İçeriğinde herhangi bir sentetik koku barındırmayan vücut yağlarının egzotik kokularının kaynağı sadece bitkilerdir.

Tamamen bitkisel yağlardan üretilen ve formülünde herhangi bir katkı maddesi barındırmayan Bade Natural vücut yağları hoş kokular eşliğinde cildinizi korumanın ve tazelemenin en doğal ve saf yolunu sunar.

 

Kullanım Alanına Göre Vücut Yağları

Bade Natural vücut yağlarının kullanım alanı oldukça geniştir. Bu yağları tüm vücudunuza uygulayabileceğiniz gibi el ve ayak bakımı için de kullanabilirsiniz. Böylelikle el kuruluğu, ayak kuruluğu ve sürekli kırılan güçsüz tırnaklar gibi sorunları önlemeye yardımcı en ideal çözümü bulabilirsiniz.

Her biri farklı bitkisel yağlardan oluşan Bade Natural vücut yağları arasından seçim yaparken cilt tipi ve mevcut cilt sorunları önem kazanır. Cilt tipinizi tanıyıp bu doğrultuda uygun bir seçim yaparak daha sağlıklı ve sorunsuz bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz. Ancak bunun için seçtiğiniz vücut yağını düzenli olarak kullanmanız büyük önem taşır. 

Çok yoğun bir kuruluk yaşıyorsanız ve cildinizde bu yüzden pul pul dökülmeler, kızarıklıklar ve gerginlik meydana geliyorsa Bade Natural Hindistan Cevizi Vücut Yağını tercih edebilirsiniz. Vücut nemlendiricileri arasında başta gelen Hindistan cevizi yağı sayesinde cildinizi rahatlatabilir, cildiniz için yoğun bir nemlendirme sağlayarak dökülmelerin ve kızarıklıkların önüne geçebilirsiniz. 

Vanilya özü içeren Bade Natural Vanilya Vücut Yağı da nemlendirme konusunda oldukça başarılıdır. Nemlendirmenin yanı sıra dengeleyici özelliğiyle de öne çıkan vanilya vücut yağını, yağlı ve akne oluşumuna meyilli ciltler için kullanmak mümkündür. Yağlandırmadan nemlendiren vanilya vücut yağı sayesinde ışıltısını fazla sebumdan değil, sağlıktan alan bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz. 

Bade Natural Kakao Vücut Yağı, kakao çekirdeklerinde bulunan E, A ve B vitaminleri açısından zengin bileşenleri cildinize taşır. Cildi nemlendirmenin yanı sıra besleme işlevini de etkili bir şekilde yerine getiren kakao yağı, cildin kırışmasına ve elastikiyet kaybına uğramasına neden olan serbest radikalleri uzaklaştırmaya yardımcı olarak yaşlanma karşıtı destekleyici bir bakım da gerçekleştirir. 

Kakao vücut yağını benzersiz kılan özelliklerden biri de bronzlaştırıcı etkidir. Güneşe karşı koruma sağlamayan ancak bronzlaşma sürecini hızlandırarak güneşe maruz kalma süresini azaltan kakao yağı yaz aylarının kurtarıcısı konumundadır.

Cilt tipinize uygun en iyi vücut yağı çeşitlerini Bade Natural’de bulabilirsiniz. Birbirinden farklı özellikler sunan %100 doğal, saf ve katkısız vücut yağları ile cildinizi kusursuz bir görünüme kavuşturabilir, egzotik notalarla da vücut bakımını rahatlatıcı ve keyifli bir aktiviteye dönüştürebilirsiniz.

 

Doğal Bakım Yapan Vücut Yağı Çeşitleri 

Cildi nemli tutmak ve bu sırada doğal bir bakım sağlamak için %100 saf içerikler bakımından zengin vücut yağı çeşitlerini rutinlerinize ekleyebilirsiniz. Tüm ihtiyaçların ortak noktası olan nem kaybının önünü keserek her mevsim pürüzsüz kalan bir cildin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Doğal bakım yapan vücut yağı çeşitleri cilt tarafından kolaylıkla emilir. Likit formları sayesinde gözeneklere nüfuz ederek cildin alt tabakasına kadar inebilen ve nemliliği uzun saatler boyunca canlı tutmaya yardımcı olan doğal yağlar, saf bileşenleri sayesinde gözenekleri tıkamadan ferah kalabilmeye yardımcı olur. 

Günün stresini atabilmek için soft etki sağlayan %100 doğal vücut bakım yağlarının aromatik etkilerini de göz önünde bulundurmak gerekir. Özellikle duyuları harekete geçiren ve bedenin rahatlamasına yardımcı olan aromatik esansları içeriğinde barındıran doğal yağların, vücut bakımını zenginleştirecek bir deneyim olduğu söylenebilir. 

Doğal özler bakımından zengin vücut bakım yağı çeşitleri cildi besleyen ve cildin doğal ışıltısını koruyabilmesine yardımcı olan ürünler arasındadır. Dilerseniz bu doğal içerikli bakım yağları sayesinde hem bakım rutininizi çeşitlendirebilir hem de benzersiz ışıltınızla hayran bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz. 

Doğanın eşsiz güzelliklerini formülüne adapte eden, tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilen, derinlemesine bakımın yardımcıları arasındaki doğal vücut yağları ile profesyonel dokunuşları evinize taşıyabilirsiniz. 

Bakım yapmanın ve aynı zamanda etkili bir rutin oluşturmanın yardımcıları arasındaki vücut yağlarına Bade Natural ile ulaşabilir; cildinizin nem dengesini doğadan gelen %100 saf içeriklerle koruma altına alabilir, günler süren pürüzsüzlüğü deneyimleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek adına internet sitemizde çerez kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası’nı inceleyiniz. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.