299,90 TL KDV Dahil
499,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim

Daha aydınlık, daha genç görünen ve tek ton bir cilt görünümü.
Kalbinde saklı A vitamini ile çevresel faktörlerin sebep olduğu cilt hasarını önleme hedefinde.
Cilt lekeleri ve izleri ile savaşmanın en doğal yolu.
Antioksidan güç.
339,90 TL KDV Dahil
559,90 TL KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim

Cilt temizliği ve bakımı bir arada!
Kuşburnu Tonik, leke karşıtı bakım yaparken, gül suyu ile cildini nemlendir, portakal çiçeği suyu ile de gözeneklerini sıkılaştır.
1

Leke Karşıtı Seri

Cilt lekeleri, cildin belirli bölgelerinde renk farklılıklarının oluşmasına yol açan renk değişikliklerine verilen isimdir. Çoğunlukla korunmasız bir şekilde uzun süre güneşe maruz kalmaktan kaynaklanan cilt lekelerinin oluşumu üzerinde etkili olan bir diğer faktör ise yaşlanmadır. 

Yaş ilerledikçe güneş maruziyeti sonucunda meydana gelen lekeler daha da belirginleşmeye ve ciltte ton farklılıklarının oluşmasına sebep olur. Bu nedenle cilt lekelerinin en çok karşılaşıldığı yerler eller ve yüzdür. 

Kahverengi ya da siyah renklerde olabilen cilt lekeleri genellikle sağlık açısından herhangi bir risk barındırmamasına rağmen cilt görünümü bakımından büyük bir şikayet kaynağıdır. 

Leke oluşumunu önlemek için belirli saatler arasında güneşe çıkmaktan kaçınmak ve dışarı çıkarken yaz ya da kış fark etmeksizin güneş koruyucu kullanmak gerekir. Ancak cilt lekelerinin oluşmasını engellemenin en etkili yöntemi leke karşıtı ürünlerle cilt bakımı gerçekleştirmektir.

 

Leke Karşıtı Seri Nedir?

Leke karşıtı bakım kapsamında yüz serumu, yüz maskesi, yüz nemlendiricisi ve yüz toniği gibi birçok farklı ürün kullanılabilir. Ancak cilt lekelerinin önüne geçmeye yönelik farklı leke karşıtı ürünleri bir arada kullanarak kompleks bir bakım gerçekleştirmek uygulanabilecek en faydalı yöntemdir.

Bade Natural leke karşıtı bakımı bambaşka bir boyuta taşıyarak leke karşıtı seriyi yarattı. Bu özel seriyi oluştururken doğanın gücünden faydalanarak birçok farklı yağ çeşidini bir araya getirdi. Bade Natural Leke Karşıtı Seri kapsamında yer alan ürünlerde farklı bitkisel yağlar kullanılmasına rağmen başrol kuşburnu yağında! 

Kuşburnu meyvesinin çekirdeklerinden soğuk sıkım yöntemi kullanılarak elde edilen kuşburnu yağı içeriğinde barındırdığı C, E, A vitaminleri, yağ asitleri, antioksidanlar ve fenolik bileşikler ile cilt tonunu eşitlemeye destek olur. Aynı zamanda cilde ihtiyaç duyduğu nemi ve besinleri sağlayarak diğer yaşlanma belirtileriyle de etkili bir şekilde mücadele eder. Cilt yenilenmesine de yardımcı olarak cildin her daim canlı, aydınlık ve ışıltılı görünmesini destekler. 

Bade Natural leke karşıtı seri cilt bakımını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilebilmeniz üzerine birçok farklı ürünü bünyesinde barındırır. Dilerseniz bu ürünleri tek başına cilt bakım rutininize dahil ederek kullanabilir, dilerseniz de hepsini bir arada kullanarak leke oluşumunu engellemeye yönelik kusursuz bir bakım gerçekleştirebilirsiniz.

 

Daha Aydınlık ve Pürüzsüz Bir Cilt için Leke Karşıtı Seri Çeşitleri

Bade Natural leke karşıtı serinin içerisinde yüz serumu, göz altı serumu, günlük nemlendirici balm, sprey tonik ve doğrudan kuşburnu çekirdeği yağı yer alır. Tüm ürünler, doğal bitkisel yağlarla özel bir formülle zenginleştirilmiştir.

Leke karşıtı tonik seride yer alan ve öncelikli olarak cilt bakım rutininize dahil etmeniz gereken bir üründür. Formülü neroli suyu, gül suyu ve kuşburnu meyvesi özü ile zenginleştirilen Bade Natural Kuşburnu Meyvesi Özlü Leke Karşıtı Doğal Sprey Tonik cilt temizliği ve leke karşıtı bakımı bir arada sunar. 

Seride leke karşıtı serum olarak hem yüze hem de göz altlarına yönelik iki farklı seçenek sunulur. Bade Natural Kuşburnu Leke Karşıtı Yüz Serumu içeriğinde kuşburnu çekirdeği yağı başta olmak üzere yabani iğde yağı, Hindistan cevizi yağı, shea yağı, havuç tohumu yağı, aspir yağı, greyfurt yağı, turunç yağı, günlük ağacı yağı,mandalina yağı ve biberiye yağı çeşitleri yer alır. Tam 11 farklı doğal yağ çeşidini bir arada sunan bu serum, cildinizi eksiksiz bir şekilde besleyerek leke oluşumuna karşı etkili bir mücadele vermenize yardımcı olur.

Yabani iğde yağı, kuşburnu çekirdeği yağı, çuha çiçeği yağı, shea yağı, kayısı çekirdeği yağı, gül yağı, Hindistan cevizi yağı,havuç tohumu yağı, ıtır yağı, lavanta yağı, greyfurt yağı, turunç yağı,mandalina yağı ve günlük ağacı yağını bir araya getiren Bade Natural Kuşburnu Göz Altı Aydınlatıcı ve Yenileyici Serum leke karşıtı etkinin yanı sıra kırışıklık ve göz altı morluklarının oluşumunu önlemeye yönelik de çözüm sunar. 

Seride yer alan leke karşıtı krem ise Hindistan cevizi yağı, kuşburnu çekirdeği yağı, shea yağı 12 farklı doğal yağı barındırarak zengin formülü ile öne çıkan Bade Natural Kuşburnu Leke Karşıtı Günlük Nemlendirici Balm ürünüdür.

Etkili bir leke karşıtı bakım için günlük rutinlere mutlaka dahil edilmesi gereken balm yoğun nemlendirici özelliğiyle de kusursuz bir şekilde nemlenmiş ve çevresel faktörlere karşı daha dayanıklı hale gelmiş bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Bade Natural leke karşıtı serinin içerisinde farklı yağ karışımlarından oluşan ürünlerin yanı sıra doğrudan kuşburnu çekirdeği yağını da bulabilirsiniz. %100 doğal ve saf olan Bade Natural Soğuk Sıkım Kuşburnu Çekirdeği Yağı ile cilt lekelerinin yanı sıra akne izleriyle de mücadele edebilirsiniz. 

Her ne kadar serinin içerisinde yer almasa da leke karşıtı bakımın olmaz olmazlarından güneş kremi çeşitlerini de Bade Natural’de bulabilmek mümkündür. Leke karşıtı güneş kremi olarak Bade Natural 50 SPF Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Kremi ürününü kullanabilirsiniz. İçeriğinde doğal mineral bileşenler bulunan fiziksel güneş kremi sayesinde güneşin zararlarından korunarak cilt lekesi oluşumunun önüne geçebilirsiniz.

 

Hesaplı Fiyatlar ile Lekelerden Kurtulmanın Sırrı Bade Natural Leke Karşıtı Seride!

Lekelerden kurtulmanın en doğal ve ekonomik yöntemi Bade Natural'de sizleri bekliyor! Bade Natural cilt lekeleri ile mücadelede etkili ve %100 doğal olan ürünleri leke karşıtı seri kapsamında uygun fiyat seçenekleri ile sunuyor.

Ciltteki nem dengesini düzenlemeye ve renk tonunu eşitlemeye katkı sunan özel formülleri ile Bade Natural leke karşıtı seri ürünleri, cilde ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. 

Bade Natural'ın doğal güzellik çözümlerine hemen göz atarak cilt lekelerini önlemenin sırrını uygun fiyatlar ile keşfedin!

 

Leke Karşıtı Seri

Güneş, ilerleyen yaşla birlikte cilt lekelerine sebep olabiliyor. Özellikle çene, alın ve yanak bölgesinde belirebilen ton eşitsizliklerine karşı özenle formülize ettiğimiz Bade Natural Leke Karşıtı Serisi ile uzun vadede pürüzsüz ve berrak bir cilt görünümüne hazırsın!

 

Cilt Lekeleri Nasıl Oluşur?

Bilinçsiz güneşlenme, zararlı ultraviyole ışınlarına maruz kalmamıza sebep olur. Buna bir de ilerleyen yaş gibi bir faktör eklenince ciltte renk dalgalanmaları ve leke görünümü kaçınılmaz olabiliyor. Peki, cildimizi nasıl korumalı ve leke karşıtı cilt bakımı uygulamalıyız? Hangi doğal içerikler leke görünümünü önlememize yardımcı olabilir? Gelin, bu sorulara birlikte yanıt verelim…

 

Doğal Leke Karşıtı Ürünler Nelerdir?

Söz konusu leke karşıtı bakım olduğunda, doğal cilt aydınlatıcı bakım serumları, cildin yenilenmesini tetikleyici doğal cilt bakım yağları, cilt tonu eşitleyici aydınlatıcı kil maskeleri gibi pek çok doğal içerikli cilt bakım ürününden olumlu sonuç alabilirsin. Tüm bunların yanında, yoğun etkili C vitamini içeriği ile Bade Natural Kuşburnu Çekirdeği Yağı Leke Karşıtı Serisi cilt tonu eşitsizliğine karşı favorin olacak!

 

Kuşburnu Çekirdeği Yağı; Pürüzsüz ve Berrak Bir Cildin Anahtarı

Cilt bakımınızda organik ve doğal içerikleri tercih ediyorsan, yaban güllerinin meyvelerinden elde edilen kuşburnu bitkisi ile tanışmalısın! Özellikle Afrika ve Avrupa’da yetiştirilen kuşburnu bitkisi, içerdiği temel yağ asitleri ve vitaminler ile cilt bakım rutinlerinde son yılların favorisi olarak yerini aldı. Soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen kuşburnu yağı, C vitamini açısından da en zengin organik kaynaklardan biridir. 

 

Kuşburnu Çekirdeği Yağının Faydaları Nelerdir?

• Leke Karşıtı Etki
Güneşten gelen zararlı UV ışınları, cilt nem dengesini yitirdikçe ve yaş ilerledikçe, lekelenmelere sebep olabilir. Kuşburnu içerisindeki yüksek antioksidanlar, aynı zamanda çok iyi bir nemlendirici olan A vitamini ile etkileşime geçerek pigmentasyon sağlar, cilt tonunu eşitler. Cildinin daha ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlar.

Yaşlanma Karşıtı Etki
Kuşburnu, içerisindeki A vitamini moleküler düzeyde diğer yapılardan çok daha küçüktür ve deri altına kolay nüfuz eder, bu sayede C vitamini ile birlikte yaşlanma etkilerine karşı savaşır.


• Cilt Yenileyici ve Nemlendirici Etki
Cilt yenilenmesinde önemli rol oynayan temel yağ asitleri sayesinde ciltte yeni lekelerin oluşumunu engeller, pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar. Düzenli kullanımda, içeriğindeki E vitamini sayesinde cildinize nem dengesi sağlar. Özellikle kuru ciltler için harika bir nem dengeleyicidir. Makyaj bazı olarak da kullanılmaktadır.

 

Bade Natural Kuşburnu Çekirdeği Yağı Leke Karşıtı Seri

Bade Natural Kuşburnu Leke Karşıtı Cilt Bakım Seti, %100 doğal içeriğiyle tüm bu faydaları tek bir seride sunuyor; içerisinde doğal sprey tonik, yüz serumu, göz çevresi serumu, kuşburnu çekirdeği yağı, günlük nemlendirici balm ve kil maskesi bulunuyor.

 • Bade Natural Kuşburnu Meyvesi Özlü Leke Karşıtı Doğal Sprey Tonik 
  Antioksidan zengini kuşburnu çekirdeği ile cildiniz ışıldar; kuşburnu özü ile leke karşıtı bakım yaparken, gül suyu ile nemlendirir, portakal çiçeği suyu ile de gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildinizi temizledikten sonra yüzünüze sıkıp kurumasını bekleyebilir ya da bir pamuk üstüne yeterli miktarda sıkarak dairesel hareketlerle cildinize uygulayabilirsiniz. 

 

 • Bade Natural Kuşburnu Leke Karşıtı Yüz Serumu
  Kuşburnu çekirdeği yağı, shea yağı, hindistan cevizi yağı gibi 11 farklı doğal yağ içeren %100 doğal nemlendirici yüz serumu, cildinizde nem duvarı oluşturur, aynı zamanda anti-aging bakımı da sağlar. Cildinizi temizleyip tonik işlemi uyguladıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.

 

 • Bade Natural Kuşburnu Leke Karşıtı Göz Çevresi Serumu 
  Göz çevresindeki hassas cildi, yenileyici özelliği ile kırışıklık oluşumuna karşı korur, daha parlak ve sıkı görünümlü bir göz çevresi sağlar. Gözaltının daha aydınlık görünmesini sağlar. Anti-aging etkili göz serumu ile günlük göz çevresi bakımınızı yapabilirsiniz. Leke karşıtı yüz serumu ardından yeterli miktar serumu göz çevrenize dairesel hareketlerle uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.

 

 • Bade Natural Kuşburnu Çekirdeği Yağı 
  %100 doğal hammadde ile formüle edilen Bade Natural Kuşburnu çekirdeği yağı, kuşburnu çekirdeklerinin soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş % 100 doğal saf yağdır. Yüksek antioksidan etkisi ile cilde doğal koruma sağlar, cilde nem dengesi kazandırır. Cilt bakımı için cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar cilt bakım yağını cildinize masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Günde iki defa sabah ve akşam olacak şekilde cildinize uygulayabilirsiniz. Eğer cildiniz yağlı ise 1-2 damla kuşburnu çekirdeği yağını cildinize iyice yediriniz.

 

 • Bade Natural Kuşburnu Leke Karşıtı Günlük Nemlendirici Balm 
  %100 doğal, leke karşıtı kuşburnu çekirdeği yağı, shea ve hindistan cevizi yağı ile birlikte cilde nem dengesi sağlar. Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar balmı yüzünüze ve boynunuza dairsel hareketlerle uygulayabilirsiniz. 


 

Cildinizin güzellik iksiri; Kuşburnu Çekirdeği Tozu ve Bentonit Leke Karşıtı Kil Maskesi


Mucizevi kuşburnu çekirdeği kurusundan elde edilen kuşburnu çekirdeği tozu, bentonit kili ile birlikte cildinize etkili bir peeling etkisi sağlar. Güzellik iksiri olan bu maske içindeki bentonit kili, ciltteki kiri atmanıza yardımcı olurken, cildin aydınlık ve pürüzsüz bir görüntü kazanmasına yardımcı rol oynuyor. Haftada ya da 10 günde bir cildinizi arındırmak için kullanabilirsiniz. Maskenizi hazırlamak için 1 çay kaşığı maskeyi 2 puf Bade Natural Gül Suyu ile iyice karıştırınız. Yeterli miktarda maskeyi cildinize dairesel hareketlerle uygulayınız. 15-20 dakika bekletiniz ve ılık su ile durulayınız. Cilt bakım maskesi sonrası cildinizi nemlendirmek için Bade Natural Kuşburnu Yüz Serumu ya da Kuşburnu Leke Karşıtı Günlük Bakım Balmı kullanabilirsin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

 

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek adına internet sitemizde çerez kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası’nı inceleyiniz. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.