KEÇİ SÜTLÜ BESLEYİCİ & YENİLEYİCİ DOĞAL YÜZ SABUNU

Fiyat : $11.60
KDV Dahil : $11.60
100gr sabun dermatolojik test %100 dogal tum ciltler

"Keçi sütü içeren %100 doğal zeytinyağı sabunumuz cildinizi temizlerken gözeneklerinizi sıkılaştırır. Cildiniz daha pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşur."

GOAT MIRACLE
Aydınlatıcı & Canlandırıcı - %100 Doğal
Tüm Ciltler - 100 g e 3.4 oz.
Brightening & Reviving - 100% Natural
All Skin - 100 g e 3.4 oz.

• Çok kuru ve hassas ciltler için uygundur. Su yerine keçi sütü ile üretildiğinden nemlendirici özelliği yüksektir. Keçi sütü sabunu alfahidroksiasit içeriği ile cildin yüzeyindeki ölü derinin atılmasını sağlayarak cildi yeniler ve pürüzsüzleştirir. Ayrıca zengin vitamin içeriği ile cildi besler. Özellikle A Vitamini yönünden zengin olduğu için yaşlanma karşıtı bakım yapar.


• Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.


Faydaları: İçeriğinde bulunan zeytinyağı cildi nemlendirir ve yumuşatır. Cildi beslemeye de yardımcı olan zeytinyağlı doğal sabun, içinde yer alan doğal keçi sütü ile cildinize ekstra yumuşaklık verirken aynı zamanda cildi tazeler. Keçi sütlü sabun, yüzünüzü aydınlatır ve canlandırır. Gözenekleri sıkılaştırmaya da faydası olan doğal sabun ile cildiniz nazikçe temizlenir. Özellikle çok kuru ve hassas ciltli kişilerin tercih edeceği bir sabundur. Keçi sütü içeriği sayesinde A vitamini de yüksek olan doğal sabun kırışıklık karşıtı bakım da sağlar. 


Aktif İçerik: Zeytinyağı, keçi sütü.

DOĞAL SABUNLAR
Yüz Sabunları