Lavanta Suyu Yüz Spreyi 75 ml

Fiyat : $19.90
KDV Dahil : $19.90
dermatolojik test %100 dogal tum ciltler

Lavanta Suyu Yüz Spreyi

 

 

Faydaları:

Hidrosoller (bitki suları) mikroorganizmaların üremesi için gerekli nem ve besin maddelerini içerdiğinden rafta dayanmasını sağlamak için mutlaka içine kimyasal koruyucu katılması gerekir. Saf Lavanta suyu diye satın alınan ürünlerin koruyucu olmadan sunuluyor mikrobiyolojik olarak kirli olma ihtimali nedeni ile hem cildimiz hem de sağlığımız için büyük bir risk oluşturur. Bu nedenle de şişelenmiş saf Lavanta suyu ya mikrobiyolojik olarak uygun değildir ya da mutlaka kimyasal bir koruyucu içeriyordur. Sprey pompalı veya dökme şişede olması fark etmez, dış ortam ile temasta olan tüm Lavanta suları aynı riski taşır (dökme veya sprey şişedeki ürünün dışarı çıkması için içeriye dış ortamdaki havanın girmesi şarttır). Bu harika Lavanta suyunu ne yazık ki tamamen doğal olarak sunmanın bir yolu yok-tu, ta ki biz Lavanta suyuna başka bir açıdan bakana kadar… Önce tertemiz bir lavanta suyuna ihtiyacımız vardı. Lavanta suyunu çok küçük gözenekleri olan bir filtreden geçirelim ve tertemiz bir hale getirelim diye düşündük ve bu nedenle 0.22 mikrometre filtrelerden süzdük. Lavanta suyunu öyle bir ambalaja koyalım ki dışardan hiçbir şey içeri giremesin dedik ve basınçlı bir kaba koyduk. Bu basınçlı kabı tertemiz bir şeyle dolduralım dedik ve DURDUK! Tüm aerosoller LPG gazı içeriyordu. Ama engel tanımadık ve bunu da çözdük. Hem saflığı, doğallığı bozulmasın diye hem de güvenle kullanılsın, insana da doğaya da zarar vermesin diye HAVA ile doldurduk.

1. Cildinizi Güzelleştirir
Cildi serinletir, rahatlatır, pürüzsüzleştirir.

2. Cildinizi Nemlendirir.
Tüm cilt tipleri için besleyici ve nemlendiricidir. 

3. Cildinizi Korur
Yüksek miktarda polifenolik içeriği sayesinde güçlü bir doğal antioksidandır ve serbest radikallerle savaşarak cilde hasar vermelerini önler. Cildinizde oksidatif stres ile baş edebilmenin en kolay ve hoş kokulu yoludur. Böylece iyi bir anti-aging etkiye sahiptir.

4. Cildinizi Canlandırır
Astrenjan etkisi ile iyi bir toniktir. 

5. Doğal Parfüm
Taze ve hoş kokusu ile duş sonrası body mist olarak kullanılabilir.

6. Güneş Sonrası Serinletici
Yaz aylarında güneş sonrası hem yüzünüze hem de tüm vücudunuza; serinlemek, rahatlamak ve nemlendirmek için kullanabilirsiniz. Güneş sonrası losyona alternatif olarak kolay kullanımlı, doğal ve zengin içerikli bir üründür.

7. Kil Maskeniz İçin Çözücü
Toz halindeki kili lavanta suyu ile maske haline getirebilirsiniz. Böylece maskenize nemlendirici ve antioksidan etki katmış olursunuz. 

8. Saçlarınızda Doğal Parlaklık
Saçlarınıza tarama öncesi uygulayarak kırılma ve kopmaları önleyebilirsiniz. Banyo sonrası nemli saça uygulayarak saçlarınızın parlak ve canlı görünmesini aynı zamanda hoş kokmasını sağlayabilirsiniz. Saç diplerinize uygulayıp masaj yaparak saçlarınızın güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

 9. Kuru ve Yıpranmış Ciltlerin Bakımında İdealdir
Kuru ciltler sık sık nemlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duyar, bu cilt tipinde kolay kullanımı ile özellikle tavsiye edilir.

Aktif Bileşenler: 

Lavanta suyu


İçindekiler: 

Lavandula Angustifolia Flower Water, Nitrogen.

 

Lavanta Suyu Nasıl Kullanılır?

Dilediğiniz miktarda gül suyunu yüz ya da vüdunuza 10-20 cm uzaklıktan sıkarak kullanabilirsiniz. Ayrıca yüzünüzü toniklemek için 2-3 fıs pamuğa olarak cildinizi tonikleyebilir ve nemlendirebilirsiniz.

 

Uyarılar: 

 

Basınçlı kap: Isıtılırsa patlayabilir. Basınca maruz kalmış aerosol kabı güneş ışığından koruyunuz ve 50° C üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız, kullandıktan sonra delmeyiniz ya da yakmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Alev üzerine veya akkor halindeki bir nesne üzerine sıkmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız (temas etmesi durumunda su ile nazikçe durulayınız) Sadece direkt kullanınız. Sadece harici kullanım içindir.

 

 

YÜZ BAKIMI
Tonik ve Bitki Suları
%100 Doğal
 
#EvdeKal
Güvenli ve
Hijyenik Kargo Box
75TL ve Üstü Siparişlerde
Kargo
Bedava!! Kargo
Ödeme Seçenekleri
Havale & Eft ya da
Kapıda Ödeme Yerli ürün