%100 DOĞAL LAVANTA SUYU YÜZ SPREYİ

Fiyat : $19.90
KDV Dahil : $19.90
dermatolojik test %100 dogal tum ciltler

Rahatlatıcı kokusu ile bilinen Lavanta Suyu, lavanta çiçeklerinden buhar distilasyonu (damıtma) ile elde edilmektedir. Distilasyon boyunca, buhar, lavanta bitkisinin içinden süzülür ve tüm etkili bileşenleri çözerek taşır. Buhar yoğuşunca elde edilen lavanta suyunda, lavanta bitkisinin içindeki aktif özler ve bir miktar da lavanta yağı bulunur. Lavanta suyunun muhteşem kokusu bitkinin tüm kısımlarına değen buhar sayesinde hem çiçeksi hem de odunsudur.

Bade Natural Lavanta Suyu mis kokusu ve zengin içeriği ile cildiniz için çok faydalıdır.

PURPLE LOVE
%100 Doğal
Tüm Ciltler - 75 ml e 2.54 fl. oz
100% Nature & No Preservative
All Skin - 75 ml e 2.54 fl. oz

LAVANTA SUYUNA KATTIĞIMIZ TEK ŞEY YENİ BİR BAKIŞ AÇISI!


Hidrosoller (bitki suları) mikroorganizmaların üremesi için gerekli nem ve besin maddelerini içerdiğinden rafta dayanmasını sağlamak için mutlaka içine kimyasal koruyucu katılması gerekir. 
Saf Lavanta suyu diye satın alınan ürünlerin koruyucu olmadan sunuluyor mikrobiyolojik olarak kirli olma ihtimali nedeni ile hem cildimiz hem de sağlığımız için büyük bir risk oluşturur. Bu nedenle de şişelenmiş saf Lavanta suyu ya mikrobiyolojik olarak uygun değildir ya da mutlaka kimyasal bir koruyucu içeriyordur. Sprey pompalı veya dökme şişede olması fark etmez, dış ortam ile temasta olan tüm Lavanta suları aynı riski taşır (dökme veya sprey şişedeki ürünün dışarı çıkması için içeriye dış ortamdaki havanın girmesi şarttır).

Bu harika Lavanta suyunu ne yazık ki tamamen doğal olarak sunmanın bir yolu yok-tu, ta ki biz Lavanta suyuna başka bir açıdan bakana kadar…


 Önce tertemiz bir lavanta suyuna ihtiyacımız vardı.

• Lavanta suyunu çok küçük gözenekleri olan bir filtreden geçirelim ve tertemiz bir hale getirelim diye düşündük ve bu nedenle 0.22 mikrometre filtrelerden süzdük.

• Lavanta suyunu öyle bir ambalaja koyalım ki dışardan hiçbir şey içeri giremesin dedik ve basınçlı bir kaba koyduk.

  • • Bu basınçlı kabı tertemiz bir şeyle dolduralım dedik ve DURDUK! Tüm aerosoller LPG gazı içeriyordu. Ama engel tanımadık ve bunu da çözdük. Hem saflığı, doğallığı bozulmasın diye hem de güvenle kullanılsın, insana da doğaya da zarar vermesin diye HAVA ile doldurduk.

 

Lavanta Suyunun Faydaları:

1.Cildinizi Güzelleştirir.

Cildi serinletir, rahatlatır, pürüzsüzleştirir.

2. Cildinizi Nemlendirir.

Tüm cilt tipleri için besleyici ve nemlendiricidir. 

3. Cildinizi Korur

Yüksek miktarda polifenolik içeriği sayesinde güçlü bir doğal antioksidandır ve serbest radikallerle savaşarak cilde hasar vermelerini önler. Cildinizde oksidatif stres ile baş edebilmenin en kolay ve hoş kokulu yoludur. Böylece iyi bir anti-aging etkiye sahiptir.

4. Cildinizi Canlandırır

Astrenjan etkisi ile iyi bir toniktir. 

5. Doğal Parfüm

Taze ve hoş kokusu ile duş sonrası body mist olarak kullanılabilir.

6. Güneş Sonrası Serinletici

Yaz aylarında güneş sonrası hem yüzünüze hem de tüm vücudunuza; serinlemek, rahatlamak ve nemlendirmek için kullanabilirsiniz. Güneş sonrası losyona alternatif olarak kolay kullanımlı, doğal ve zengin içerikli bir üründür.

7. Kil Maskeniz İçin Çözücü

Toz halindeki kili lavanta suyu ile maske haline getirebilirsiniz. Böylece maskenize nemlendirici ve antioksidan etki katmış olursunuz. 

8. Saçlarınızda Doğal Parlaklık

Saçlarınıza tarama öncesi uygulayarak kırılma ve kopmaları önleyebilirsiniz. Banyo sonrası nemli saça uygulayarak saçlarınızın parlak ve canlı görünmesini aynı zamanda hoş kokmasını sağlayabilirsiniz. Saç diplerinize uygulayıp masaj yaparak saçlarınızın güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

 9. Kuru ve Yıpranmış Ciltlerin Bakımında İdealdir

Kuru ciltler sık sık nemlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duyar, bu cilt tipinde kolay kullanımı ile özellikle tavsiye edilir.

• Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.


 Aktif İçerik: Lavanta suyu

 

YÜZ BAKIMI
Tonik ve Bitki Suları
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler