MOISTURUZUNG & NOURISHING SET FOR NORMAL SKIN
MOISTURUZUNG & NOURISHING SET FOR NORMAL SKIN
MOISTURUZUNG & NOURISHING SET FOR NORMAL SKIN

MOISTURUZUNG & NOURISHING SET FOR NORMAL SKIN

0.00
Price : 752,10 TL
Vat included : 752,10 TL
dermatolojik test %100 dogal tum ciltler

Normal Ciltler için Koruyucu ve Nemlendirici Balm: Normal ciltlerin günlük bakımı için uygundur. İçeriğindeki biberiye ve lavanta yağları sayesinde nemlendirici özelliği vardır. Zeytinyağı ve jojoba yağının bariyer güçlendirici etkisi ile ciltten su kaybını önler, böylece cildin nem dengesini korur.


Yoğun Besleyici ve Onarıcı Gece Balmı: İçeriğindeki çörek otu yağı ve kantaron yağı başta olmak üzere, 9 farklı bitkisel yağdan oluşan özel formülü ile siz uykudayken cildinizi besler, cildin nem ve yağ dengesini korur, cildinizi onarır.


Derinlemesine Temizleyici  Tonik:  Lavanta, gül ve portakal çiçeği olmak üzere üç farklı doğal bitki özü içeren formülü sayesinde cildinize enfes çiçek kokularını armağan eder. Cildinizi derinlemesine temizler; sadece temizlemek için değil, cildinizin beslenmesi, nem dengesinin sağlanması ve korunması için de kullanılması önerilir.

Ciltte koruma sağlarken, aynı zamanda cilt yenileyici özelliği ile bir tonikten daha fazlasını size sunar.


Makyaj Temizleyici Yağ:   İçeriğindeki lavanta yağı ile yenileyici etki gösterir, çay ağacı yağı sayesinde derinlemesine temizler ve nane yağı ile ferahlık verir.


Lavantalı Besleyici Doğal Yüz Sabunu:  İçeriğindeki %100 doğal zeytinyağı ve lavanta yağlı ile cildinize tazelik ve ferahlık verirken, aynı zamanda cildi besleyerek nemlendirir ve yumuşatır. Ölü hücrelerin arınmasını ve cildin yenilenmesini destekler.  

%100 Doğal
Vegan
Dermatolojik
Orders Up To 16:00
Same Day Shipping Box
For Orders Over 50 TL
Free Cargo!! Kargo
100% Natural Product
100% Domestic Production Yerli ürün