MOISTURUZUNG & NOURISHING SET FOR NORMAL SKIN

Price : $159.80
Vat included : $159.80
dermatolojik test %100 dogal tum ciltler

"Normal ve karma ciltler için cildizini pürüzsüzleştirecek bakım seti. Cildinizin gündüz ve gece ihtiyaç duyacağu tüm ürünler bir arada."

Daily Star
Tüm Ciltler İçin
NORMAL CİLTLER İÇİN NEMLENDİRİCİ VE BESLEYİCİ BAKIM SETİ

Normal Ciltler için Koruyucu ve Nemlendirici Balm: Normal ciltlerin günlük bakımı için uygundur. İçeriğindeki biberiye ve lavanta yağları sayesinde nemlendirici özelliği vardır. Zeytinyağı ve jojoba yağının bariyer güçlendirici etkisi ile ciltten su kaybını önler, böylece cildin nem dengesini korur.


Yoğun Besleyici ve Onarıcı Gece Balmı: İçeriğindeki çörek otu yağı ve kantaron yağı başta olmak üzere, 9 farklı bitkisel yağdan oluşan özel formülü ile siz uykudayken cildinizi besler, cildin nem ve yağ dengesini korur, cildinizi onarır.


Derinlemesine Temizleyici  Tonik:  Lavanta, gül ve portakal çiçeği olmak üzere üç farklı doğal bitki özü içeren formülü sayesinde cildinize enfes çiçek kokularını armağan eder. Cildinizi derinlemesine temizler; sadece temizlemek için değil, cildinizin beslenmesi, nem dengesinin sağlanması ve korunması için de kullanılması önerilir.

Ciltte koruma sağlarken, aynı zamanda cilt yenileyici özelliği ile bir tonikten daha fazlasını size sunar.


Makyaj Temizleyici Yağ:   İçeriğindeki lavanta yağı ile yenileyici etki gösterir, çay ağacı yağı sayesinde derinlemesine temizler ve nane yağı ile ferahlık verir.


Lavantalı Besleyici Doğal Yüz Sabunu:  İçeriğindeki %100 doğal zeytinyağı ve lavanta yağlı ile cildinize tazelik ve ferahlık verirken, aynı zamanda cildi besleyerek nemlendirir ve yumuşatır. Ölü hücrelerin arınmasını ve cildin yenilenmesini destekler.