MOISTURIZING & SOOTHING SET FOR SENSITIVE SKIN
MOISTURIZING & SOOTHING SET FOR SENSITIVE SKIN
MOISTURIZING & SOOTHING SET FOR SENSITIVE SKIN

MOISTURIZING & SOOTHING SET FOR SENSITIVE SKIN

0.00
Price : 821,10 TL
Vat included : 821,10 TL
dermatolojik test %100 dogal tum ciltler

Ihlamurlu Rahatlatıcı Doğal Yüz Sabunu:  İçeriğindeki %100 doğal zeytinyağı ve ıhlamur yağı ile cildinize canlılık verirken, aynı zamanda cildi besleyerek nemlendirir ve rahatlatır Ölü hücrelerin arınmasını ve cilt yenilenmesini destekler.


Hassas Ciltler için Rahatlatıcı ve Nemlendirici Balm:  Hassas ciltlerin günlük bakımı için uygundur. İçeriğindeki aynısefa yağı, lavanta yağı ve gül yağı ile cildinizi rahatlatır ve nemlendirir. Hassasiyetin azalmasını sağlar.


Yoğun Besleyici Serum:   Sığala yağı başta olmak üzere; 10 farklı doğal yağdan oluşur. Cildinizin parlak, taze, canlı, gözükmesini sağlar, cildi nemlendirir, aynı zamanda ciltteki solgun görünümün azalmasında ve cildin yenilenmesinde etkilidir.


Göz & Dudak İçin Makyaj Temizleyici Yağ:  İçeriğindeki lavanta yağı ile yenileyici etki gösterir, sığala yağı sayesinde kırışıklıkları önler.


Makyaj Temizleyici Yağ: İçeriğindeki lavanta yağı ile yenileyici etki gösterir, çay ağacı yağı sayesinde derinlemesine temizler ve nane yağı ile ferahlık verir.

%100 Doğal
Vegan
Dermatolojik
Orders Up To 16:00
Same Day Shipping Box
For Orders Over 50 TL
Free Cargo!! Kargo
100% Natural Product
100% Domestic Production Yerli ürün