FACE MIST

Price : $40.90
Vat included : $40.90
dermatolojik test tum ciltler 100ml sise

"Su buharı distilasyonu ile elde edilen bitki suları, organik sertifikalı buğday kepeği, organik sertifikalı zeytin meyvesi ve organik serifikalı üzüm zarı ile cildinizi besler, nemlendirir, UV hasarına karşı korur. Gün boyu spreylenerek istenilen sıklıkta kullanılabilir. Ferahlık, tazelik ve canlılık verir. Güneşe maruz kalınan günlerde özellikle kullanılması tavsiye edilir."

URBAN DEFENCE
Nemlendirici & Besleyici & Canlandırıcı
Tüm Ciltler - 100 ml e 3.4 fl. oz.
Nourishing & Protecting & Moisturizing
All Skin - 100 ml e 3.4 fl. oz.

• Lavanta, gül ve portakal çiçeği olmak üzere üç farklı doğal bitki özü içeren formülü sayesinde cildinize enfes çiçek kokularını armağan eder. Organik sertifikalı hidrolize buğday kepeği içeriği ile cildinizi nemlendirir, besler. Formülündeki organik sertifikalı hidrolize zeytin meyvesi güçlü antioksidan özelliği ile serbest radikallerin hasarını önler cildi canlandırır. 

 

• Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  

Aktif İçerik: Portakal çiçeği suyu, lavanta suyu, gül suyu, gliserin, biyosıvılaştırılmış zeytin meyvesi, biyosıvılaştırılmış buğday kepeği, biyosıvılaştırılmış üzüm zarı.

YÜZ BAKIMI
Tonik ve Bitki Suları