Grapefruit Essential Oil 10 ml
Grapefruit Essential Oil 10 ml

Grapefruit Essential Oil 10 ml

0.00
Price : 275,31 TL
Vat included : 275,31 TL
%100 dogal tum ciltler 10ml sise

 

Limonotu Uçucu Yağı

 

Faydaları:

Limonotu bitkisinin su buharı distilasyonu ile elde edilen saf uçucu yağ! Yüksek antioksidan özellikli bir uçucu yağ olup, rahatlatıcı ve dengeleyici özelliği bulunmaktadır. 50 ml sabit yağ içerisine 5-10 damla ekleyerek kendinize nemlendirici etkili masaj yağı yapabilir aynı zamanda difüzör ve buhurdanlık ile kullandığınızda, yaşam alanınızdaki havayı tazeleyebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.


İçindekiler: 

Cymbopogon schoenanthus Oil.


Limonotu Yağı Nasıl Kullanılır? 

50 ml soğuk sıkım taşıyıcı (baz) yağ içerisine 5-10 damla damlatıp karıştırın. Cilt bakımınız için vücudunuza masaj yaparak uygulayın.


Uyarılar: 

Haricen kullanım içindir. Topikal uygulamalarda seyreltilerek kullanılmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta, ağzı sıkıca kapalı olarak saklayınız.

 

%100 Doğal
Vegan
Dermatolojik
Orders Up To 16:00
Same Day Shipping Box
For Orders Over 50 TL
Free Cargo!! Kargo
100% Natural Product
100% Domestic Production Yerli ürün