DOĞAL LAVANTA SUYU SPREY TONİK
DOĞAL LAVANTA SUYU SPREY TONİK
DOĞAL LAVANTA SUYU SPREY TONİK

LAVANTA SUYUNA KATTIĞIMIZ TEK ŞEY YENİ BİR BAKIŞ AÇISI!


Her ne kadar içinde koruyucu etkisi de olan fenetilalkol doğal olarak bulunuyor olsa da mikroorganizmaların üremesi için gerekli nem ve besin maddelerini içeriyor olması nedeni ile mutlaka içine kimyasal bir koruyucu katılması gerekir. Saf lavanta suyunun koruyucu olmadan sunuluyor olması hem cildimiz hem de sağlığımız için büyük bir risk oluşturur. Bu nedenle de gerçekten saf lavanta suyu ya mikrobiyolojik olarak uygun değildir ya da mutlaka kimyasal bir koruyucu içeriyordur. Sprey pompalı veya dökme şişede olması fark etmez dış ortam ile temasta olan tüm lavanta suları aynı riski taşır.
Bu harika lavanta suyunu ne yazık ki tamamen doğal olarak sunmanın bir yolu yoktu, ta ki biz lavanta suyuna başka bir açıdan bakana kadar…


 Önce tertemiz bir lavanta suyuna ihtiyacımız vardı.

• Lavanta suyunu çok küçük gözenekleri olan bir filtreden geçirelim ve tertemiz bir hale getirelim diye düşündük ve bu nedenle 0.22 mikrometre filtrelerden süzdük.

• Lavanta suyunu öyle bir ambalaja koyalım ki dışardan hiçbir şey içeri giremesin dedik ve basınçlı bir kaba koyduk.

  • • Bu basınçlı kabı tertemiz bir şeyle dolduralım dedik ve DURDUK! Tüm aerosoller LPG gazı içeriyordu. Ama engel tanımadık ve bunu da çözdük. Hem saflığı, doğallığı bozulmasın diye hem de güvenle kullanılsın, insana da doğaya da zarar vermesin diye HAVA ile doldurduk.

 

Lavanta Suyunun Faydaları:


1.Cildinizi Güzelleştirir.

Cildi serinletir, rahatlatır, pürüzsüzleştirir.

2. Cildinizi Nemlendirir.

Tüm cilt tipleri için besleyici ve nemlendiricidir. 

3. Cildinizi Korur

Yüksek miktarda polifenolik içeriği sayesinde güçlü bir doğal antioksidandır ve serbest radikallerle savaşarak cilde hasar vermelerini önler. Cildinizde oksidatif stres ile baş edebilmenin en kolay ve hoş kokulu yoludur. Böylece iyi bir anti-aging etkiye sahiptir.

4. Cildinizi Canlandırır

Astrenjan etkisi ile iyi bir toniktir. 

5. Doğal Parfüm

Taze ve hoş kokusu ile duş sonrası body mist olarak kullanılabilir.

6. Güneş Sonrası Serinletici

Yaz aylarında güneş sonrası hem yüzünüze hem de tüm vücudunuza; serinlemek, rahatlamak ve nemlendirmek için kullanabilirsiniz. Güneş sonrası losyona alternatif olarak kolay kullanımlı, doğal ve zengin içerikli bir üründür.

7. Kil Maskeniz İçin Çözücü

Toz halindeki kili gül suyu ile maske haline getirebilirsiniz. Böylece maskenize nemlendirici ve antioksidan etki katmış olursunuz. 

8. Saçlarınızda Doğal Parlaklık

Saçlarınıza tarama öncesi uygulayarak kırılma ve kopmaları önleyebilirsiniz. Banyo sonrası nemli saça uygulayarak saçlarınızın parlak ve canlı görünmesini aynı zamanda hoş kokmasını sağlayabilirsiniz. Saç diplerinize uygulayıp masaj yaparak saçlarınızın güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

 9. Kuru ve Yıpranmış Ciltlerin Bakımında İdealdir

Kuru ciltler sık sık nemlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duyar, bu cilt tipinde kolay kullanımı ile özellikle tavsiye edilir.

• Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.


 Aktif İçerik: Lavanta suyu

 

YÜZ BAKIMI
Tonik ve Bitki Suları
Orders Up To 16:00
Same Day Shipping Box
For Orders Over 50 TL
Free Cargo!! Kargo
100% Natural Product
100% Domestic Production Yerli ürün