ANTI-CELLULITE COFFEE SCRUB
ANTI-CELLULITE COFFEE SCRUB

Sea Salt And Coffee Anti-Cellulite Body Scrub 100 ml

5.00
Price : 275,31 TL
Vat included : 275,31 TL
dermatolojik test %100 dogal tum ciltler 100ml sise

• Formülündeki deniz tuzu ve kahvenin arındırıcı ve canlandırıcı etkisi ile cildinizi besler, parlaklık kazandırır. Diğer vücut ürünlerinin etkinliğini arttırır. Cilde sıkılık ve esneklik kazandırmaya yardımcı olur. Ciltteki ölü tabakanın uzaklaştırılmasına ve cildinizin doğal parlaklığına kavuşmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İçeriğindeki 10’dan fazla bitkisel yağ, cildin onarılmasına yardım eder. Selülit önleyici özelliği ile yaza hazırlığınız için idealdir.

• Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

 

Aktif İçerik: Deniz tuzu, tatlı badem yağı, Hindistan cevizi yağı, öğütülmüş kahve çekirdeği, limon kabuğu yağı, karabiber yağı, servi yağı, greyfurt yağı, ardıç yağı, biberiye yağı, ıtır çiçeği yağı, portakal yağı, bergamot yağı.

VÜCUT BAKIMI
Vücut Scrubları
%100 Doğal
Vegan
Dermatolojik
Orders Up To 16:00
Same Day Shipping Box
For Orders Over 50 TL
Free Cargo!! Kargo
100% Natural Product
100% Domestic Production Yerli ürün