Gül Suyu Yüz Spreyi 75 ml
Gül Suyu Yüz Spreyi 75 ml
Gül Suyu Yüz Spreyi 75 ml
Gül Suyu Yüz Spreyi 75 ml

Gül Suyu Yüz Spreyi 75 ml

5,00
dermatolojik test %100 dogal tum ciltler

Gül Suyu Yüz Spreyi 

 

 

Faydaları:

Saf gül suyunun koruyucu olmadan sunuluyor olması hem cildimiz hem de sağlığımız için büyük bir risk oluşturur. Bu nedenle de gerçekten saf gül suyu ya mikrobiyolojik olarak uygun değildir ya da mutlaka kimyasal bir koruyucu içeriyordur. Sprey pompalı veya dökme şişede olması fark etmez dış ortam ile temasta olan tüm gül suları aynı riski taşır.

Bu harika gül suyunu ne yazık ki tamamen doğal olarak sunmanın bir yolu yoktu, ta ki biz gül suyuna başka bir açıdan bakana kadar… Önce tertemiz bir gül suyuna ihtiyacımız vardı. Gül suyunu çok küçük gözenekleri olan bir filtreden geçirelim ve tertemiz bir hale getirelim diye düşündük ve bu nedenle 0.22 mikrometre filtrelerden süzdük. Gül suyunu öyle bir ambalaja koyalım ki dışardan hiçbir şey içeri giremesin dedik ve basınçlı bir kaba koyduk. Bu basınçlı kabı tertemiz bir şeyle dolduralım dedik ve DURDUK! Tüm aerosoller LPG gazı içeriyordu. Ama engel tanımadık ve bunu da çözdük. Hem saflığı, doğallığı bozulmasın diye hem de güvenle kullanılsın, insana da doğaya da zarar vermesin diye HAVA ile doldurduk. 

1. Cildinizi Güzelleştirir

Cildi serinletir, rahatlatır, pürüzsüzleştirir.

2. Cildinizi Nemlendirir

Tüm cilt tipleri için besleyici ve nemlendiricidir. 

3. Cildinizi Korur

Yüksek miktarda polifenolik içeriği sayesinde güçlü bir doğal antioksidandır ve serbest radikallerle savaşarak cilde hasar vermelerini önler. Cildinizde oksidatif stres ile baş edebilmenin en kolay ve hoş kokulu yoludur. Böylece iyi bir anti-aging etkiye sahiptir.

4. Cildinizi Canlandırır

Astrenjan etkisi ile iyi bir toniktir. 

5. Doğal Parfüm

Taze ve hoş kokusu ile duş sonrası body mist olarak kullanılabilir.

6. Güneş Sonrası Serinletici

Yaz aylarında güneş sonrası hem yüzünüze hem de tüm vücudunuza; serinlemek, rahatlamak ve nemlendirmek için kullanabilirsiniz. Güneş sonrası losyona alternatif olarak kolay kullanımlı, doğal ve zengin içerikli bir üründür.

7. Kil Maskeniz İçin Çözücü
Toz halindeki kili gül suyu ile maske haline getirebilirsiniz. Böylece maskenize nemlendirici ve antioksidan etki katmış olursunuz. 

 

Aktif Bileşenler: 

Gül suyu


İçindekiler: 

Rosa Damascena Water, Nitrogen

 

Gül Suyu Nasıl Kullanılır?

Dilediğiniz miktarda gül suyunu yüz ya da vüdunuza 10-20 cm uzaklıktan sıkarak kullanabilirsiniz. Ayrıca yüzünüzü toniklemek için 2-3 fıs pamuğa olarak cildinizi tonikleyebilir ve nemlendirebilirsiniz.


Uyarılar: 

Basınçlı kap: Isıtılırsa patlayabilir. Basınca maruz kalmış aerosol kabı güneş ışığından koruyunuz ve 50° C üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız, kullandıktan sonra delmeyiniz ya da yakmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Alev üzerine veya akkor halindeki bir nesne üzerine sıkmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız (temas etmesi durumunda su ile nazikçe durulayınız) Sadece direkt kullanınız. Sadece harici kullanım içindir.

 

 

 

 

 

YÜZ BAKIMI
Tonik ve Bitki Suları
%100 Doğal
 
#EvdeKal
Güvenli ve
Hijyenik Kargo Box
75TL ve Üstü Siparişlerde
Kargo
Bedava!! Kargo
Ödeme Seçenekleri
Havale & Eft ya da
Kapıda Ödeme Yerli ürün