%100 DOĞAL GÜL SUYU YÜZ SPREYİ

Fiyat : $19.90
KDV Dahil : $19.90
dermatolojik test %100 dogal tum ciltler

Cennetin eşsiz kokusuna sahip Gül Suyu, taze ya da kurutulmuş gül yapraklarından buhar distilasyonu (damıtma) ile elde edilmektedir. En güzel kokulu gül suyu taze gül yapraklarının damıtılması ile elde edilendir. Ancak taze yaprakların özenle seçilmesi ve zarar görmeden toplanıp hemen damıtılması gerektiği için zordur. Bu nedenle çoğu üretici kuru gül yapraklarını kullanmayı tercih eder.

Bade Natural Gül Suyu taze gül yapraklarından elde edilir, bu nedenle eşsiz güzellikteki kokusu ve zengin içeriği ile cildiniz için en iyisidir.

%100 Doğal
Tüm Ciltler - 75 ml e 2.54 fl. oz
100% Nature & No Preservative
All Skin - 75 ml e 2.54 fl. oz

GÜL SUYUNA KATTIĞIMIZ TEK ŞEY YENİ BİR BAKIŞ AÇISI!


Saf gül suyunun koruyucu olmadan sunuluyor olması hem cildimiz hem de sağlığımız için büyük bir risk oluşturur. Bu nedenle de gerçekten saf gül suyu ya mikrobiyolojik olarak uygun değildir ya da mutlaka kimyasal bir koruyucu içeriyordur. Sprey pompalı veya dökme şişede olması fark etmez dış ortam ile temasta olan tüm gül suları aynı riski taşır.
Bu harika gül suyunu ne yazık ki tamamen doğal olarak sunmanın bir yolu yoktu, ta ki biz gül suyuna başka bir açıdan bakana kadar…


 Önce tertemiz bir gül suyuna ihtiyacımız vardı.

• Gül suyunu çok küçük gözenekleri olan bir filtreden geçirelim ve tertemiz bir hale getirelim diye düşündük ve bu nedenle 0.22 mikrometre filtrelerden süzdük.

• Gül suyunu öyle bir ambalaja koyalım ki dışardan hiçbir şey içeri giremesin dedik ve basınçlı bir kaba koyduk.

  • • Bu basınçlı kabı tertemiz bir şeyle dolduralım dedik ve DURDUK! Tüm aerosoller LPG gazı içeriyordu. Ama engel tanımadık ve bunu da çözdük. Hem saflığı, doğallığı bozulmasın diye hem de güvenle kullanılsın, insana da doğaya da zarar vermesin diye HAVA ile doldurduk.

 

Gül Suyunun Faydaları:


1.Cildinizi Güzelleştirir.

Cildi serinletir, rahatlatır, pürüzsüzleştirir.

2.Cildinizi Nemlendirir.

Tüm cilt tipleri için besleyici ve nemlendiricidir. 

3.Cildinizi Korur

Yüksek miktarda polifenolik içeriği sayesinde güçlü bir doğal antioksidandır ve serbest radikallerle savaşarak cilde hasar vermelerini önler. Cildinizde oksidatif stres ile baş edebilmenin en kolay ve hoş kokulu yoludur. Böylece iyi bir anti-aging etkiye sahiptir.

4.Cildinizi Canlandırır

Astrenjan etkisi ile iyi bir toniktir. 

5.Doğal Parfüm

Taze ve hoş kokusu ile duş sonrası body mist olarak kullanılabilir.

6.Güneş Sonrası Serinletici

Yaz aylarında güneş sonrası hem yüzünüze hem de tüm vücudunuza; serinlemek, rahatlamak ve nemlendirmek için kullanabilirsiniz. Güneş sonrası losyona alternatif olarak kolay kullanımlı, doğal ve zengin içerikli bir üründür.

7.Kil Maskeniz İçin Çözücü

Toz halindeki kili gül suyu ile maske haline getirebilirsiniz. Böylece maskenize nemlendirici ve antioksidan etki katmış olursunuz. 

 

• Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.


 Aktif İçerik: Gül suyu

 

YÜZ BAKIMI
Tonik ve Bitki Suları