Günlük Nemlendirici Cilt Bakım Balmı ::: Doğal Cilt Bakım Ürünleri
Günlük Nemlendirici
Cilt Bakım Balmı

“Bugüne kadar bir sürü ürün kullandım, ama en uygun ürünü bir türlü bulamadım. Aslında pek cilt sorunum yok. Sadece yıllara karşı koyacak günlük bir bakıma ihtiyacım var” diyorsan...


  • Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar karışımı yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.


Günlük Nemlendirici Cilt Bakım Balmı

BEGIN AGAIN!

Normal Ciltler İçin - 50 ml

79,50 TL

* Ücretsiz Kargo!

  • Normal cilt tipi için üretilen Bade Natural Günlük Nemlendirici Cilt Bakım Balmı Begin Again, özellikle birçok cilt bakım ürünü denemiş ama aradığı ürünü bulamamış kullanıcıları sevindiriyor. Büyük cilt sorunlarınız olmasa da, cildinizin günlük bakım ve beslenme ihtiyacını karşılayacak, cildinizi tazeleyerek yılların oluşturduğu izlerle mücadele etmenize yardım edecek en ideal ürün diyebiliriz. %100 doğal bitki yağlarından oluşan içeriğinde, özellikle biberiye ve rezene yağlarının baskın etkisini gözlemleyeceksiniz. Cildin sıkılaşması ve tıkanıklıkların giderilmesi, yaşlılık çizgilerinin önlenmesi ve bunların yanı sıra; cildin nem dengesinin korunması, cildin yenilenmesi gibi özellikleri de mevcuttur.

Benzer Ürünler

Bu sitede MET-AY Aylık E-Ticaret Yazılımları kullanılmaktadır.