Göz Çevresi Cilt Bakım Serumu ::: Doğal Cilt Bakım Ürünleri
Göz Çevresi
Cilt Bakım Serumu

“Gözaltımdaki torbalar ve halkalar silinsin, bakışlarım capcanlı olsun, yorgunluğumdan ve yılların izinden eser kalmasın” diyorsan...


  • Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar karışımı göz çevrenize dairesel hareketlerle uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Göz çevresi serumumuz tamamen yağ içerikli olduğu için göz çevresine masaj yaparak uygulamaya müsaittir. Bilinenin aksine ürünü masaj yardımıyla uygulamak ürünün etkinliğini artıracaktır. En iyi sonucu almak için ürünü, sabah akşam olmak üzere günde 2 kez, göz pınarına yakın bölgede, gözün alt bölgesinden başlayarak, tüm göz çevresinde C harfi çizer gibi masaj yapıp yedirerek uygulayabilirsiniz. Her göz çevresi için bir damla ürün yeterli olacaktır.


Göz Çevresi Cilt Bakım Serumu

REVIVE YOUR EYES

Tüm Ciltler İçin - 30 ml

89,50 TL

* Ücretsiz Kargo!

  • 7 farklı bitkisel yağın karışımından oluşan ve B1, B2, B3, B6, D, E vitaminleri içeren Bade Natural Göz Çevresi Serumu Revive Your Eyes, yorgunluk, beslenme ve yılların verdiği yıpranma neticesi oluşan gözaltı torbalarının ve göz etrafındaki halkaların önlenmesi için tamamen doğal bir çözüm. Bakışlarınıza canlılık katar, yorgun bakışlarınızı ve yılların kattığı izi gidererek gözlerinizi yepyeni bir hayata açmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda cildinizi koruyucu, besleyici ve tazeleyici etkisi yüksek, yaşlanma belirtilerini yavaşlatan bir özelliğe sahip olan bu ürün, belki de kendinize yeni bir gözle bakmanızı sağlayabilir.

Benzer Ürünler

Bu sitede MET-AY Aylık E-Ticaret Yazılımları kullanılmaktadır.